.......................................................
Informacje:
Telefony:882092316
Strona www:www.c-design.com.pl
O użytkowniku:
Data rejestracji:12.05.2013 roku, o 17:10
Ostatnio online:18.08.2013 roku, o 16:25


.......................................................

Łukasz Cupryś C-Design

Architekt indywidualny
Rodzaje działalności: Witam Serdecznie.
Moim zadaniem jest stworzyć dla Państwa wnętrze, które będzie zarówno odzwierciedleniem Państwa emocji przeżywanych na co dzień jak i stylu życia. Najważniejszy jest przecież komfort i spokój podczas życia codziennego. Otoczenie, w którym przebywamy jest odzwierciedleniem naszego charakteru. Przy pomocy właściwych i indywidualnych materiałów i dodatków, chciałbym pomóc Państwu stworzyć miejsce, w którym będziecie czuli się wygodnie. Posadzki, farby, tynki dekoracyjne, meble i pozostałe elementy dekoracji wnętrza w postaci zasłon, okładzin i drobnych przedmiotów mają bardzo zróżnicowane właściwości, które powinno się właściwie wykorzystać. Kiedy dodamy do tego właściwe oświetlenie pomieszczenia i szczegółów oraz odpowiednio wykorzystamy wspomniane elementy uzyskamy w całości funkcjonalną i praktyczną przestrzeń. Aby pomóc ją Państwu stworzyć zapraszam do współpracy.
Łukasz Cupryś
Dane teleadresowe: Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Łukasz Cupryś C-Design:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;