.......................................................
Informacje:
Telefony:601-800-551
O użytkowniku:
Data rejestracji:11.02.2014 roku, o 10:39
Ostatnio online:14.02.2014 roku, o 10:10


.......................................................

Art Visum

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: Art Visum to autorska pracownia prowadzona przez architekt Annę Twarogowską.

Podstawą oferty są projekty wnętrz mieszkalnych i komercyjnych wraz z nadzorem nad ich realizacją. Dzięki współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin projektowych możemy dodatkowo zaoferować Państwu takie usługi jak tworzenie identyfikacji wizualnej firmy, projekt grafik na potrzeby reklamowe oraz doradztwo przy zakupie lokalu. Wszystkie prace tworzone są z ogromną starannością po dokładnym przeanalizowaniu potrzeb inwestorów. Dzięki temu klienci, którzy nam zaufali mogą z satysfakcją ocenić przebieg i efekt współpracy.

Art Visum to:

sprawna i szybka komunikacja

rzetelność

wysoka jakość

kreatywne rozwiązania

Dane teleadresowe: Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Art Visum:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;