.......................................................
Informacje:
Adres:ul.Zegadłowicza 27
34-100 Wadowice
woj. małopolskie
Telefony:+48 536166639
Strona www:faar.com.pl
E-mail:faberarch@gmail.com
O użytkowniku:
Data rejestracji:02.07.2014 roku, o 14:24
Ostatnio online:25.01.2017 roku, o 20:51


.......................................................

Faar Architekci

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: Budowanie zaczyna się od rozmowy…

Pracownia FAAR architekci powstała w 2012 roku. Założona została przez Krzysztofa Fabera, architekta posiadającego doświadczenie zdobyte w pracowniach w Polsce i Wielkiej Brytanii.

W swojej pracy podchodzimy indywidualnie do każdego zadania. Uważamy, iż – niezależnie od budżetu – nie ma przedsięwzięć tanich czy drogich, są tylko nieracjonalnie wydane fundusze przeznaczone na ich realizację.

Budowanie jest dla pracowni FAAR architekci czynnością zespołową. Duży nacisk kładziemy na wspólne działanie podczas całego procesu inwestycyjnego. Współpraca oraz efektywna komunikacja mają ogromny wpływ na jakość proponowanego rozwiązania projektowego, dlatego tak bardzo cenimy sobie dialog pomiędzy inwestorem, inżynierami i projektantem.

W naszej pracy niezmiernie ważny jest dla nas kontekst istniejących sytuacji przestrzennych, społecznych oraz finansowych. Kreatywne przeniesienie ich na realny projekt w pełni satysfakcjonujący inwestorów jest wyznacznikiem naszego sukcesu zawodowego.


Krzysztof Faber BA (Hons) DipArch, MArch

Projektant i założyciel biura FAAR architekci. Architekt z wieloletnim doświadczeniem w realizacji przesięwzięć w Polsce i za granicą. Pracował przy nagradzanych prestiżowymi nagrodami projektach z branży edukacyjnej, mieszkaniowej oraz sektora publicznego. Studiował na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej oraz w Wielkiej Brytanii w Birmingham Institute of Art and Design. W 2008 roku nagrodzony przez The Birmingham & Five Counties Architectural Association Trust (B&FCAA) coroczną nagrodą Green Book Award (przyznawaną od 1909 roku) w Birmingham School of Architecture; na tej samej uczelni uzyskał również tytuł Master of Architecture. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Krakowie (Mofo Architekci, KKM Kozien Architekci, B2 Studio) i Wielkiej Brytanii (Associated Architects LLP oraz Glenn Howells Architects).
Dane teleadresowe:
Adresul.Zegadłowicza 27
34-100 Wadowice
Tel.+48 536166639
Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;