Premiere Design

Rodzaje działalności: Premiere Design to pracownia architektury wnętrz istniejąca na rynku od 2001. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz prywatnych klientów, aranżacją przestrzeni biurowych oraz instytucji publicznych. Indywidualnie podchodzimy do każdego projektu i dostosowujemy go do potrzeb i oczekiwań Klienta przedstawiając mu ciekawe i oryginalne rozwiązania. Wieloletnie doświadczenie, współpraca z najlepszymi architektami oraz wykonawcami pozwoliły na opracowanie standardów, które gwarantują najwyższą jakość naszych usług przy bardzo konkurencyjnych cenach!

Wspieramy naszych Klientów przy wszystkich etapach realizacji projektu. Wykonujemy inwentaryzację, projekt funkcjonalny pomieszczeń, projekt instalacji elektrycznej wraz z oświetleniem, projekty elementów wykonywanych na zamówienie, dobór odpowiednich materiałów i elementów dekoracyjnych, wizualizacje, kosztorysy oraz prowadzimy nadzór autorski.
Dane teleadresowe:
AdresUl. Tamka 34/3, Wjazd i parkowanie od ul. Cichej
00-355 Warszawa
Tel.601 266 361
Web
Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Premiere Design:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
Informacje: Adres:Ul. Tamka 34/3, Wjazd i parkowanie od ul. Cichej
00-355 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefony:601 266 361
Strona www:www.premieredesign.pl/
O użytkowniku: Data rejestracji:14.07.2014 roku, o 10:04
Ostatnio online:27.07.2016 roku, o 15:13


.......................................................
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj