.......................................................
Informacje:
Adres:Dalanowska
03-566 Warszawa
woj. mazowieckie
Strona www:www.the-vibe.pl
E-mail:info@the-vibe.pl
O użytkowniku:
Data rejestracji:08.01.2015 roku, o 23:05
Ostatnio online:5.02.2016 roku, o 15:29


.......................................................

The Vibe

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: The Vibe to autorska pracownia projektowa specjalizująca się w projektowaniu i aranżacji wnętrz mieszkalnych jak i użyteczności publicznej.
Projekty pracowni The Vibe cechuje przede wszystkim funkcjonalność, czystość formy oraz spójny kolorystycznie dobór materiałów. Celem jest wykreowanie wnętrz współczesnych i ponadczasowych oraz takich, w których udaje się połączyć estetykę z ergonomią przestrzeni w oparciu o oczekiwania inwestora. Pracownia od wielu lat współpracuje z godnymi zaufania wykonawcami z różnych specjalizacji: ekipy remontowo-budowlane, pracownie stolarskie, szklarskie, kamieniarskie oraz tapicerskie.
Wszystkie projekty realizowane przez The Vibe są objęte indywidualnym nadzorem, dzięki temu prace są wykonywane zgodnie z dokumentacją oraz w ustalonym terminie.
Dane teleadresowe:
AdresDalanowska
03-566 Warszawa
Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez The Vibe:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;