.......................................................
O użytkowniku:
Data rejestracji:27.01.2015 roku, o 13:13
Ostatnio online:22.11.2020 roku, o 16:06


.......................................................

Artur Maria

Architekt indywidualny
Rodzaje działalności: Architekt prowadzący, architekt projektu
- projekty koncepcyjne
- projekty budowlane
- projekty wykonawcze
- nadzory autorskie

Prowadzę inwestycyjne projekty mieszkaniowe przez wszystkie etapy - od analiz działki, poprzez tworzenie dokumentacji projektowej, uzyskiwanie wymaganych uzgodnień i decyzji - w tym Pozwolenia na Budowę, fazę realizacji inwestycji i nadzorów autorskich, aż do uzyskania decyzji Pozwolenia na Użytkowanie.
Na każdym etapie ściśle współpracuję z inwestorem, projektantami branżowymi, rzeczoznawcami, a w trakcie realizacji - z wykonawcą i inspektorami nadzoru.
Posiadam uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.
Dane teleadresowe:
Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Artur Maria:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;