.......................................................
Informacje:
Adres:Kościuszki 30/9
44-100 Gliwice
woj. śląskie
Telefony:32 230 21 31
O użytkowniku:
Data rejestracji:05.03.2015 roku, o 14:29
Ostatnio online:22.02.2019 roku, o 14:14


.......................................................

Zalewski Architecture Group

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: ARCHITEKTURA, WZORNICTWO

Pracownia architektoniczna założona przez Krzysztofa Zalewskiego w 2005 roku, która realizuje nieszablonowe projekty architektoniczne, urbanistyczne, działa na polu designu i teorii architektonicznej. Laureaci ponad 20 nagród i wyróżnień architektonicznych.

Wierzymy, że projektowanie nie znosi nudy i stagnacji. Architektura i design powinny budzić emocje, zaskakiwać i zmieniać - przestrzeń i życie - na lepsze.
Dane teleadresowe:
AdresKościuszki 30/9
44-100 Gliwice
Tel.32 230 21 31
Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Zalewski Architecture Group:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;