.......................................................
Informacje:
Adres:ul. Wyrwy-Furgalskiego 1
30-217 Kraków
woj. małopolskie
Telefony:603 911 912
603 910 911
O użytkowniku:
Data rejestracji:19.07.2010 roku, o 13:51
Ostatnio online:2.11.2020 roku, o 14:08


.......................................................

ARTDESIGN biuro projektowe

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: ARTDESIGN to biuro projektowe, w którym zajmujemy się projektowaniem architektury wnętrz. Tworzymy nowoczesne aranżacje wnętrz prywatnych oraz publicznych. Architektura to dla nas przestrzeń z potencjałem zaaranżowania jej w taki sposób, by odpowiadała na potrzeby funkcjonalne i estetyczne przyszłych użytkowników. Projektując staramy się twórczo wykorzystywać charakterystyczne cechy budynku, aby podkreślić jego atuty architektoniczne. Kierujemy się przekonaniem, że projektowanie wnętrz polega na wypełnianiu ich formą, kształtem, światłem i kolorem oraz budowaniu kompozycji poprzez harmonijne łączenie faktur i materiałów. Oferujemy kompleksową usługę projektową, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów.
Dane teleadresowe:
Adresul. Wyrwy-Furgalskiego 1
30-217 Kraków
Tel.603 911 912
603 910 911
Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez ARTDESIGN biuro projektowe:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;