.......................................................
Informacje:
Adres: Szczecin
woj. zachodniopomorskie
Telefony:535099334
O użytkowniku:
Data rejestracji:02.07.2015 roku, o 15:28
Ostatnio online:4.06.2019 roku, o 21:32


.......................................................

Esem Studio Projektowe

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: Studio projektowe ESEM zajmuje się projektowaniem terenów zielonych jak i wnętrz naszych klientów. Cechuje nasz nieszablonowe podejście do każdego projektu, współczesne spojrzenie na sztukę projektowania oraz dokładne wsłuchiwanie się w potrzeby naszych klientów. Naszym głównym celem jest zadowolenie każdej ze stron, dbamy o dobrą komunikację z klientem, słuchamy, konsultujemy, podpowiadamy aby ostatecznie spełnić marzenia o nieszablonowym projekcie wnętrza ich domów czy terenów w okół nich.
Dane teleadresowe:
Adres Szczecin
Tel.535099334
Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Esem Studio Projektowe:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj";