Majchrzak Pracownia Projektowa

Rodzaje działalności: MAJCHRZAKPP
Majchrzak Pracownia Projektowa to biuro architektury z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i realizacji wszelakich koncepcji budowlanych.
Pomysły MajchrzakPP cechuje elegancja, funkcjonalność i nowoczesność, czego efektem jest uzyskanie wyróżnienia od Prezydenta Wrocławia za najlepszą realizację architektoniczną w 2010r.
Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z dotychczasowymi projektami

DOMPP
Oferta dompp skierowana jest do Inwestorów prywatnych, pragnących zrealizować marzenie o własnych czterech kątach. Tworzymy kompletną dokumentację projektową opartą o projekt indywidualny, pozwalającą na uzyskanie pozwolenia na budowę oraz oferujemy Państwu katalog projektów gotowych, które powstały na indywidualne zamówienie Inwestorów, a następnie, w limitowanej ilości, zostały przeznaczone do dalszej sprzedaży.
Dane teleadresowe:
AdresKilińskiego 11/2
56-400 Oleśnica
Tel.505415095
Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Majchrzak Pracownia Projektowa:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
Informacje: Adres:Kilińskiego 11/2
56-400 Oleśnica
woj. dolnośląskie
Telefony:505415095
Strona www:www.majchrzakpp.com.pl/
E-mail:patryk@majchrzakpp.pl
O użytkowniku: Data rejestracji:17.08.2015 roku, o 15:15
Ostatnio online:8.08.2018 roku, o 15:47


.......................................................
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj