.......................................................
Informacje:
Adres:Szkocka 5/1
54-402 Wrocław
woj. dolnośląskie
Telefony:+48 71 307 55 51
Strona www:grupa-rb.pl
E-mail:biuro@grupa-rb.pl
O użytkowniku:
Data rejestracji:30.11.2015 roku, o 12:38
Ostatnio online:4.03.2024 roku, o 10:41


.......................................................

Grupa RB Inwest Sp. z.o.o.

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: Wspieramy Rozwój Biznesu

Jesteśmy multidyscyplinarnym zespołem ponad 50 architektów, projektantów i inżynierów, który zaprojektował do tej pory ponad 600 różnych obiektów w całej Polsce.

Obecność na rynku od 2007 roku pozwoliła nam zbudować markę i zyskać know-how w dużych inwestycjach komercyjnych, sieciowych, a także handlowych. W naszym portfolio znaleźć można również szereg indywidualnych projektów użyteczności publicznej, mieszkaniowych, logistycznych, magazynowych oraz przemysłowych.

Nasze doświadczenie, skuteczność oraz solidność mogą potwierdzić nasi wieloletni partnerzy: Kaufland, Lidl, Netto, Tesco, Jeronimo Martins Dystrybucja, Aldi, Bricoman, Action, Saller, Immofinanz, Napollo, P.A. Nova, Trei, a także wielu deweloperów oraz generalnych wykonawców.

Projektujemy obiekty silnie osadzone w kontekście i przemyślanych ramach projektowych. Uważamy, że najlepsze realizacje powstają w zespole, dzięki umiejętnemu połączeniu indywidualnych talentów i specjalizacji każdego z nas. Poprzez model pracy w ramach grup projektowych posiadamy umiejętność dostosowania się do wymagań małych, jak i dużych projektów.
Dane teleadresowe:
AdresSzkocka 5/1
54-402 Wrocław
Tel.+48 71 307 55 51
Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Grupa RB Inwest Sp. z.o.o.:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A