.......................................................
Informacje:
Adres:Szkocka 5/1
54-402 Wrocław
woj. dolnośląskie
Telefony:+48 71 307 55 51
Strona www:grupa-rb.pl
E-mail:biuro@grupa-rb.pl
O użytkowniku:
Data rejestracji:30.11.2015 roku, o 12:38
Ostatnio online:26.08.2022 roku, o 16:13


.......................................................

Grupa RB Sp. z.o.o. Sp. k.

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: Wspieramy Rozwój Biznesu

Jesteśmy multidyscyplinarnym zespołem ponad 50 architektów, projektantów i inżynierów, który zaprojektował do tej pory ponad 600 różnych obiektów w całej Polsce.

15 lat na rynku pozwoliło nam zbudować markę i zyskać know-how w dużych inwestycjach komercyjnych, sieciowych, a także handlowych. W naszym portfolio znaleźć można również szereg indywidualnych projektów użyteczności publicznej, mieszkaniowych, logistycznych, magazynowych oraz przemysłowych.

Nasze doświadczenie, skuteczność oraz solidność mogą potwierdzić nasi wieloletni partnerzy: Kaufland, Lidl, Netto, Tesco, Jeronimo Martins Dystrybucja, Aldi, Bricoman, Action, Saller, Immofinanz, Napollo, P.A. Nova, Trei, a także wielu deweloperów oraz generalnych wykonawców.

Projektujemy obiekty silnie osadzone w kontekście i przemyślanych ramach projektowych. Uważamy, że najlepsze realizacje powstają w zespole, dzięki umiejętnemu połączeniu indywidualnych talentów i specjalizacji każdego z nas. Poprzez model pracy w ramach grup projektowych posiadamy umiejętność dostosowania się do wymagań małych, jak i dużych projektów.
Dane teleadresowe:
AdresSzkocka 5/1
54-402 Wrocław
Tel.+48 71 307 55 51
Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Grupa RB Sp. z.o.o. Sp. k.:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;