.......................................................
Informacje:
Telefony:+48607902093
O użytkowniku:
Data rejestracji:02.12.2010 roku, o 15:29
Ostatnio online:22.10.2013 roku, o 21:54


.......................................................

Wojtek Czajkowski

Architekt indywidualny
Rodzaje działalności: Ukończyłem Architekturę na Politechnice Gdańskiej, z paru letnią przerwą, w czasie której pracowałem w innych dziedzinach ( elektronika, telekomunikacja bezprzewodowa i inne ), zajmuję się projektowaniem architektury od 1989 roku. Teraz zajmuję się tylko projektowaniem w zakresie, który można zobaczyć na stronie www.wojtekarchitektura.pl.
Szukam współpracy z innymi biurami projektowymi i partnerami z branży budowlanej, tak przy projektach budowlanych, jak i przy projektach wnętrz.
Dane teleadresowe: Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Wojtek Czajkowski:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;