.......................................................
Informacje:
Telefony:667303359
O użytkowniku:
Data rejestracji:23.05.2016 roku, o 10:06
Ostatnio online:23.05.2016 roku, o 10:06


.......................................................

Paulina Pacholczyk

Architekt indywidualny
Rodzaje działalności: Witam,
od 7 lat zajmuję się profesjonalnym projektowaniem terenów zieleni. Na swoim koncie mam już duże projekty zagospodarowania terenów takie jak np. rynek, ale również projektuje małe założenia tj. ogrody prywatne, tarasy, donice itp.
Do każdego projektu podchodzę bardzo indywidualnie, nie pozwalam sobie na nudę i nijakość. Zależy mi, aby każdy projekt był dostosowany do potrzeb inwestora.
Zajmuję się również projektowaniem elementów wyposażenia terenów zieleni, tj. ławki, altany, place zabaw. Moją pasją jest również projektowanie wszelkiego rodzaju nawierzchni. Dobieram materiały wykończeniowe od A do Z.
Jeśli chcesz zagospodarować działkę, plac, skwer, taras zadzwoń ! 667 303 359
Dane teleadresowe: Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;