.......................................................
Informacje:
Adres:Klarysewska
02-936 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefony:605-107-877
O użytkowniku:
Data rejestracji:18.10.2016 roku, o 19:21
Ostatnio online:5.01.2021 roku, o 13:57


.......................................................

Dybowska Jolanta

Architekt indywidualny
Rodzaje działalności: Jako architekt wnętrz pracuję od 1990 roku. Specjalizuję się w projektach wnętrz mieszkalnych, zarówno nowych, jak też remontowanych, na wynajem czy do sprzedaży. Projektowałam także przestrzenie biurowe i komercyjne. Współpracowałam z biurem projektów przy adaptacji budynku na cele hotelowe w Jeleniej Górze.
Projektowałam wnętrza pierwszej siedziby Nationale Nederlanden, robiłam adaptację budynku stołówki studenckiej AGH na budynek dydaktyczny (SGPiS), robiłam aranżacje mieszkań znanych osób jak, Jerzy Turek, Elżbieta Skrętkowska, Janek Pospieszalski oraz właścicieli firmy Instal Projekt z Włocławka.
Dane teleadresowe:
AdresKlarysewska
02-936 Warszawa
Tel.605-107-877
Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Dybowska Jolanta:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;