.......................................................
Informacje:
Adres:Kielecki Park Technologiczny, ul. Olszewskiego 6 pok. 015; skrytka pocztowa 23
25-663 Kielce
woj. świętokrzyskie
Telefony:502 170 556
Strona www:www.ppwito.pl
E-mail:biuro@ppwito.pl
O użytkowniku:
Data rejestracji:19.01.2017 roku, o 11:26
Ostatnio online:29.09.2017 roku, o 11:12


.......................................................

Pracownia Projektowa Wito Tomasz Więckowski

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: Pracownia Projektowa WITO Tomasza Więckowskiego
realizuje profesjonalne, wielobranżowe projekty.

Kompleksowa obsługa projektowa inwestycji. Wykonanie koncepcji, projektów budowlanych i wykonawczych. Aranżacja powierzchni. Analiza energetyczna budynków. Optymalizacja rozwiązań, koordynacja prac instalacyjnych z projektem, równoważenie instalacji, współpraca przy odbiorach oraz w zakresie prac gwarancyjnych.

Wykorzystujemy najnowsze technologie i rozwiązania. Wszystko po to, aby już na etapie projektowania nasz Klient miał pewność wykorzystania wszelkich możliwości w znalezieniu oszczędności związanych z użytkowaniem obiektu w przyszłości.
Firma zajmuje się głównie projektowaniem instalacji sanitarnych i mechanicznych, ale świadczy także usługi doradztwa technicznego we wspomnianym zakresie, z uwzględnieniem trendów proekologicznych. Pracownia, wykorzystując najnowocześniejsze oprogramowanie,opracowuje projekty w 3D, ale przede wszystkim stosuje technologię BIM (Building Information Modeling). Chodzi tu o inwestycje budowlane, które można stworzyć w wirtualnym świecie, zaczynając od koncepcji, aż do oddania do użytku.

Pracownia Projektowa WITO Tomasza Więckowskiego to zgrany zespół ambitnych, pełnych zawodowej pasji, posiadających ogromne doświadczenie ludzi. W strukturach jednego z największych biur projektowych współpracowaliśmy ze sobą wiele lat, wspólnie odnosząc sukcesy, zdobywając doświadczenie i ucząc się od siebie nawzajem. Mamy ponad 20 lat doświadczenia w branży to przeszło 100 projektów. Mamy doświadczenie w projektowaniu dużych zakładów przemysłowych i magazynowych, obiektów użyteczności publicznej, służby zdrowia i biurowców.
Dane teleadresowe:
AdresKielecki Park Technologiczny, ul. Olszewskiego 6 pok. 015; skrytka pocztowa 23
25-663 Kielce
Tel.502 170 556
Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Pracownia Projektowa Wito Tomasz Więckowski:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A