.......................................................
Informacje:
Adres:Zielona 8
95-200 Pabianice
woj. łódzkie
Telefony:422155014
604519999
O użytkowniku:
Data rejestracji:17.01.2011 roku, o 21:24
Ostatnio online:17.01.2011 roku, o 21:24


.......................................................

Formodesign - Pracownia Architektury

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: Jesteśmy zgranym wielobranżowym zespołem profesjonalistów i naszym celem jest tworzenie dobrej architektury, która spełnia wymagania klienta. Projektujemy indywidualnie i za każdym razem w celu postawienia kolejnego kroku do przodu.
Formodesign – pracownia architektury została założona w 2004 roku. W 2008 roku biuro zostało zauważone przez światowe media za sprawą trzech wyróżnień zdobytych w niezależnych edycjach popularnego międzynarodowego konkursu architektonicznego organizowanego przez World Architecture Community.
Na przestrzeni ostatnich lat zdobyliśmy łącznie kilkanaście nagród, a nasze prace zostały opublikowane blisko pięćdziesiąt razy w magazynach architektonicznych na terenie USA, Chin i licznych krajów UE.
W 2010 roku amerykański serwis informacyjny Daily Beast zamieścił projekt domu na wodzie w jednym rankingu z projektem domu Bill’a Gates’a.
Jesteśmy otwarci na współpracę i chętnie podejmujemy się wymagających zadań. Zapraszamy!
Dane teleadresowe:
AdresZielona 8
95-200 Pabianice
Tel.422155014
604519999
Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;