.......................................................
Informacje:
Telefony:606757856
Strona www:archpeak@wp.pl
O użytkowniku:
Data rejestracji:24.03.2017 roku, o 12:58
Ostatnio online:6.04.2020 roku, o 16:53


.......................................................

Archpeak

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: Biuro Projektowo – Wykonawcze ARCHPEAK jest przedsiębiorstwem z dużym doświadczeniem zawodowym. Działa na polskim rynku nieprzerwanie od stycznia 2008 roku. ARCHPEAK jest firmą rodzinną z tradycjami architektoniczno-budowlanymi od dwóch pokoleń, założyciel mgr inż. Paweł Wyczałkowski współpracujący z arch. Marianem Januszem Wyczałkowskim tworzą zgrany zespół wizjonerów projektantów. W czasie prowadzenia działalności biuro ARCHPEAK wykonało prace dla wielu klientów prywatnych jak i samorządowych. Firma może pochwalić się uznaniem i szacunkiem wśród swoich kontrahentów. Współpraca z biurami projektowymi i wykonawcami pozwala na prowadzenie kompleksowej obsługi cyklu budowlanego od projektu przez ekspertyzy po nadzór nad realizacją budów. Firma ARCHPEAK współpracuje z doświadczona kadrą inżynieryjno-techniczną z wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami, a także z geodetami i projektantami poszczególnych branż. W celu zapewnienia jak najlepszej jakości świadczonych przez nas usług dysponujemy najnowszymi specjalistycznymi programami komputerowymi z zakresu projektowania i kosztorysowania.
Dane teleadresowe:
Tel.606757856
Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Archpeak:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj";