.......................................................
Informacje:
Telefony:509-552-829
O użytkowniku:
Data rejestracji:10.06.2017 roku, o 12:14
Ostatnio online:11.10.2021 roku, o 16:47


.......................................................

TIUK Studio Anna Mikietiuk

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: TIUK STUDIO to pracownia projektowa zajmująca się profesjonalnym i kompleksowym projektowaniem wnętrz.
Pełne zaangażowanie w każdy projekt sprawia, że staje się on nowym wyzwaniem, inspirującym do stworzenia niepowtarzalnej koncepcji. Podczas aranżacji nigdy nie ograniczamy się do jednego stylu, tworząc wnętrza, w których potrzeby klienta stawiane są na pierwszym miejscu. Dzięki szczegółowej analizie każdego z pomieszczeń od strony funkcjonalnej, przestrzeń zawsze dostosowana zostaje do upodobań oraz stylu życia klientów jednocześnie sprawiając, że wnętrze jest wygodne, przyjemne w użytkowaniu oraz ponadczasowe. Proponujemy design dopasowany do budżetu klienta, bazując na realnych oraz osiągalnych cenowo elementach wyposażenia wnętrz. Dzięki współpracy z wykonawcami oraz producentami różnych branży, gwarantujemy kompleksowość oferowanych usług, jak i efektywną finalizację prac projektowych z uwzględnieniem każdego detalu wnętrza. Podczas wykonywania usługi kompleksowej aranżacji wnętrz, jesteśmy do dyspozycji służąc pomocą na każdym etapie wykonawstwa, kontrolując jednocześnie przebieg prac zgodnie z wykonanym opracowaniem technicznym.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z pracownią. Z ogromną przyjemnością stworzymy ofertę wraz z wyceną dopasowaną do indywidualnych oczekiwań.
Dane teleadresowe: Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez TIUK Studio Anna Mikietiuk:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A