.......................................................
Informacje:
Adres:Bolesława Chrobrego 8/5
Wrocław/ Wałbrzych/szczawno Zdrój
woj. dolnośląskie
Telefony:792 23 22 88
O użytkowniku:
Data rejestracji:16.02.2011 roku, o 16:36
Ostatnio online:12.04.2011 roku, o 21:06


.......................................................

New Design

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: \"Mogę dziś zrobić dla Ciebie coś, czego nie zrobi żaden inny człowiek na świecie. Mogę spełnić Twoje marzenia...\"
Witam, nazywam się Anna Berner-Paluch i jestem założycielem \" new design\". Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu- specjalizacja Architektura Wnętrz. Moja firma jest dystrybutorem włoskich tynków dekoracyjnych.
Tworzę wnętrza ponadczasowe, cechujące się niebanalnymi rozwiązaniami. Zawsze czuwam nad całością procesu projektowego od koncepcji do realizacji. Jestem perfekcjonistką i z pewnością nie umknie mi najmniejszy szczegół. Współpracuję z fachowcami z branży, którzy gwarantują profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Czerpię olbrzymią przyjemność z wykonywanej przeze mnie pracy, co przekłada się na wysoką jakość realizacji. W sprawie gustownej arażacji jestem ekspertem. Mogę poszczycić się olbrzymią wrażliwością na kolor i światło. Chętnie podejmuję się odważnych projektów jak i tych standardowych. O aranżacji wnętrz wiem wszystko.Wykonuję także projekty elewacji. Chcesz wyjatkowego, niepowtarzalnego wnętrza? New design stworzy je dla Ciebie! Moim celem jest absolutne zadowolenie klienta.
Dane teleadresowe:
AdresBolesława Chrobrego 8/5
Wrocław/ Wałbrzych/szczawno Zdrój
Tel.792 23 22 88
Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez New Design:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A