.......................................................
Informacje:
Telefony:607806616
O użytkowniku:
Data rejestracji:24.08.2017 roku, o 23:55
Ostatnio online:24.08.2017 roku, o 23:55


.......................................................

Justyna Skibicka

Architekt indywidualny
Rodzaje działalności: Posiadam licencjat z architektury wnętrz. Tworzę projekty wnętrz oraz mebli na zamówienie. Odbyłam praktyki jako plastyk teatralny w \"Operze Na Zamku\" w Szczecinie. Brałam udział w wykonywaniu elementów scenografii do kilku sztuk teatralnych m.in. Dziadek Do Orzechów oraz Crazy for you. Tam zdobyłam dużą wiedzę na temat projektowania i wykonywania mebli oraz scenografii. Udzielałam się jako animator kultury na terenie Szczecina i okolic pomagając w prowadzeniu warsztatów plastycznych oraz występując w różnych performance\' ach. Interesuję się malarstwem oraz fotografią. Zapraszam do kontaktu.
Dane teleadresowe: Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Justyna Skibicka:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;