.......................................................
Informacje:
O użytkowniku:
Data rejestracji:05.09.2017 roku, o 22:04
Ostatnio online:5.09.2017 roku, o 22:51


.......................................................

Tomasz Zjawiony

Architekt indywidualny
Rodzaje działalności: Mam na imię Tomasz i jestem Architektem Wnętrz z kilkuletnim doświadczeniem na rynku. Projektuję wnętrza mieszkalne/indywidualne jak i te niekonwencjonalne i nietuzinkowe. Lubię wnętrza, które są wyzwaniem w których klient wymaga indywidualnych rozwiązań gdzie ważne są detale i niszowy design.
Projektowanie traktuję z pasją gdyż jest to moją pasją, wnętrze to dla mnie gra zmysłów to coś przez co mówisz i określasz kim jest jego użytkownik łącząc to w całość jako sztukę użytkową.
Zapraszam serdecznie do współpracy
Pozdrawiam
Tomasz Zjawiony
Dane teleadresowe: Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Tomasz Zjawiony:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj";