.......................................................
Informacje:
Adres:Łabędzia
Szczecin
woj. zachodniopomorskie
Telefony:503 007 494
510 429 307
O użytkowniku:
Data rejestracji:09.06.2011 roku, o 16:29
Ostatnio online:21.06.2011 roku, o 14:53


.......................................................

So.d.a - Studio Dobrej Architektury

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: Studio SO.D.A jest multidyscyplinarną pracownią projektową działającą od 2005 roku w Szczecinie. Główny profil naszego działania to architektura i komunikacja wizualna. Zajmujemy się wykonywaniem projektów architektoniczno - budowlanych, wielobranżowych projektów wykonawczych, oraz projektów aranżacji wnętrz. Jako uzupełnienie naszej oferty przygotowujemy wizualizacje, animacje 3D oraz projekty z zakresu grafiki użytkowej i DTP.
Dane teleadresowe:
AdresŁabędzia
Szczecin
Tel.503 007 494
510 429 307
Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez So.d.a - Studio Dobrej Architektury:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj";