.......................................................
Informacje:
Adres:Emilii Plater 10/59
00-669 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefony:+48 600 606 795
Strona www:www.hld.com.pl
O użytkowniku:
Data rejestracji:21.06.2011 roku, o 11:17
Ostatnio online:29.01.2015 roku, o 13:09


.......................................................

High Level Design - Studio Projektowania Wnętrz

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: High Level Design - studio projektowania wnętrz - stworzone przez utalentowaną designerkę Joannę Rembelską w roku 2008, uznaje się za jedno z najbardziej obiecujących polskich biur projektowych. Narzędziami jej pracy są: światło, kolor, forma i przestrzeń. Tworzy unikalne projekty wnętrz oraz mebli. Wizualizuje, modernizuje, wyposaża. Wprowadza nową jakość do mieszkań, domów, biur oraz hoteli. Prowadzi inwestycje na terenie całego kraju.
Dane teleadresowe:
AdresEmilii Plater 10/59
00-669 Warszawa
Tel.+48 600 606 795
Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez High Level Design - Studio Projektowania Wnętrz:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj";