.......................................................
Informacje:
O użytkowniku:
Data rejestracji:26.07.2011 roku, o 12:55
Ostatnio online:28.07.2011 roku, o 18:28


.......................................................

Dorota Nicewicz

Architekt indywidualny
Rodzaje działalności: Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu ze specjalnością Architektura Parków i Ogrodów. Studia dzienne ukończyłam z wyróżnieniem, przez cały okres nauki otrzymywałam stypendium naukowe. Podczas studiów wykonałam wiele projektów m.in. „Zagospodarowanie terenu campusu UP w Lublinie”, „Projekt ogrodu wertykalnego”, „Zagospodarowanie terenu Starego Parku w Siedlcach”, „Zagospodarowanie fragmentu Kazimierza Dolnego nad Wisłą”, „Zagospodarowanie terenu przy Porcie Praskim w Warszawie”, „Rewitalizacja Ośrodka Marina nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie”. Dzięki studiom nabyłam niezbędne kwalifikacja, a praktyka w zawodzie umożliwiła mi nawiązanie kontaktów i zapoznanie się z specyfiką pracy w zawodzie.

Jestem osobą młodą, ambitną i sumienną. Ponadto biegle posługuję się językiem angielskim. Ponieważ dobrze się organizuję i realizuje wyznaczone cele zawsze kończę wszystkie powierzone mi projekty na czas. Potrafię efektywnie pracować zarówno w grupie jak i samodzielnie.
Dane teleadresowe: Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;