.......................................................
Informacje:
Adres: Wrocław
woj. dolnośląskie
Gadu-Gadu:5030981
O użytkowniku:
Data rejestracji:07.11.2011 roku, o 18:58
Ostatnio online:24.11.2011 roku, o 14:01


.......................................................

Anna Kwapień

Architekt indywidualny
Rodzaje działalności: Nazywam się Anna Kwapień i jestem architektem, absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Prowadzę jednoosobową firmę projektową.

Wyobraźnia, umiejętność pracy pod presją czasu oraz budowa kręgosłupa przystosowana do wielogodzinnego przebywania w pozycji siedzącej czynią ze mnie idealnego współpracownika.

W swoich projektach staram się proponować rozwiązania ambitne i funkcjonalne.
Przywiązuje wagę do nowoczesnych technologii, wzornictwa i architektury, jak i ich tradycyjnych odpowiedników i ich umiejętnego zestawiania.
Dzięki udziałowi w warsztatach „Architektura dla wszystkich” nieobce są mi zagadnienia i przepisy związane z przestrzenią i obiektami przyjaznymi dla osób niepełnosprawnych.
Z kolei uczestnictwo w „Szewskich warsztatach” pozwoliło mi na rozwinięcie wiedzy na temat funkcjonowania, rozwoju i udoskonalania przestrzeni miejskiej.
Jestem także świadoma potrzeby stosowania zasad zrównoważonego rozwoju w tworzeniu koncepcji bez względu na skalę projektu i obszar jego oddziaływania.
Jednym z kryteriów, które sama sobie narzucam w moich projektach jest szczególna dbałość o pozytywny wpływ na ład przestrzenny.
Dane teleadresowe:
Adres Wrocław
GGGadu-Gadu:5030981
Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Anna Kwapień:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj";