.......................................................
Informacje:
Telefony:692 872 499
Gadu-Gadu:5466903
O użytkowniku:
Data rejestracji:28.11.2011 roku, o 10:42
Ostatnio online:20.04.2015 roku, o 18:19


.......................................................

Adriana Skowronek

Inne
Rodzaje działalności: Absolwentka Wyższej Szkoly Technicznej w Katowicach w systemie niestacjonarnym na kierunku Architektura i Urbanistyka, absolwentka Studium Architektury Krajobrazu w Krakowie. W czerwcu 2014 roku ukończyłam kurs \"Zarządzanie przedsięwzięciami budowlanymi i kosztorysowanie\" na Politechnice Krakowskiej.

Posiadam spore doświadczenie w projektowaniu. Od 2007 roku pracuję jako freelancer przy projektach zagospodarowania przestrzennego, inwentaryzacjach, projektach budowlanych, architektury wnętrz i wizualizacji. Od ponad dwóch lat współpracuje biurem projektowym, w którym miałam okazję opracowywać projekty architektoniczno – budowlane, przebudowy i modernizacje.

Pracuje w programach:
ArchiCAD 2D,3D - najczęściej, (miałam pare razy okazje renderować w Artlantisie)
AutoCAD 2D,3D - rzadziej
Revit Architecture - podstawy
Wizualizacje najczęściej wykonuje w Blenderze (przy użyciu różnych silników renderujących) na bazie modeli wykonanych w Blenderze jak również zaimportowanych przez formaty .obj, .3ds - bryłach z programów ArchiCAD, AutoCAD lub SketchUp.

Dzięki studiom i praktykom nabyłam niezbędne kwalifikacja, do pracy projektowej i koncepcyjnej, obejmującej całościowe kształtowanie przestrzeni, począwszy od niewielkich form ozdobnych i użytkowych, poprzez budynki o zróżnicowanej architekturze i przeznaczeniu;
zespoły urbanistyczne, aż po zagospodarowanie wielkich przestrzeni miejskich oraz terenów wiejskich i kompleksów rekreacyjnych. Ukończyłam szkolenie z podnoszenia efektywności energetycznej budynków.

Zapraszam do współpracy.
Dane teleadresowe: Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Adriana Skowronek:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;