.......................................................
Informacje:
Adres:ŚWIERZAWSKA 14/36
60-321 Poznań
woj. wielkopolskie
Strona www:www.boskeart.pl
E-mail:info@boskeart.pl
O użytkowniku:
Data rejestracji:13.06.2018 roku, o 08:07
Ostatnio online:20.02.2019 roku, o 12:18


.......................................................

Boske Art

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: Pracownia projektowa BOSKE ART specjalizuje się w projektowaniu i realizacji wnętrz prywatnych oraz komercyjnych. Założona została w 2012 roku przez Absolwentkę Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, Magistra Sztuki Natalię Robaszkiewicz. Od początku naszej działalności z sukcesami i zadowoleniem klientów zrealizowaliśmy ponad 100 projektów. Zajmujemy się projektami wnętrz zarówno przestrzeni prywatnych - skrojonych na miarę mieszkań, apartamentów i domów, jak i przestrzeni komercyjnych. Mamy doświadczenie w planowaniu i tworzeniu kawiarni, restauracji, biur, hoteli, showroomów, salonów sprzedażowych, a także lobby i komunikacji w blokach i apartamentowcach. Ponadto mieliśmy także przyjemność realizować projekty specjalistycznych przestrzeni tj. gabinetów stomatologicznych i lekarskich, czy całych klinik medycznych.

Nasza oferta jest za każdym razem indywidualnie dopasowana do potrzeb zleceniodawcy i zawsze gwarantuje najwyższą jakość, estetykę oraz funkcjonalność. Nasze projekty nie bazują tylko na pasji i wyczuciu, ale również na realnej wiedzy i doświadczeniu. Aktywnie działamy w środowisku zawodowym, bierzemy udział w wielu szkoleniach branżowych, co gwarantuje nam dostęp do najnowszych rozwiązań w dziedzinie projektowania wnętrz.

Tworzenie wnętrz to wymagające i odpowiedzialne przedsięwzięcie, dlatego nasze usługi świadczymy kompleksowo. Nie ograniczamy się tylko do procesu twórczego projektu. Nad większością projektów sprawujemy nadzór autorski, który w znacznym stopniu odciąża klienta z koordynacji procesu wykonawczego inwestycji. Ponadto, na życzenie naszych klientów, jesteśmy w stanie zapewnić pełną obsługę wykonawczą od wyposażenia wnętrz w asortyment, poprzez logistykę, po wszelkie prace stolarskie i remontowe. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i wykonawcami, którzy świadczą dla nas swoje usługi na wysokim poziomie, pod naszym czujnym okiem.

Doskonale wiemy jak ciężka i wyboista potrafi być droga wiodąca od pomysłu do realizacji wymarzonego wnętrza - nasza pracownia pozwoli Państwu rozkoszować się widokami w czasie tej podróży, a my zajmiemy się całą resztą.

Dane teleadresowe:
AdresŚWIERZAWSKA 14/36
60-321 Poznań
Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Boske Art:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj";