.......................................................
Informacje:
Telefony:502 304 834
O użytkowniku:
Data rejestracji:09.12.2011 roku, o 11:24
Ostatnio online:23.09.2021 roku, o 09:30


.......................................................

Krzysztof Grochulski

Architekt indywidualny
Rodzaje działalności: .
Pracownia Autorska DES-ART została założona przez architekta
Krzysztofa Grochulskiego.
Obecnie wiodącym profilem działalności są profesjonalne wizualizacje architektoniczne realizowane najczęściej za pomocą nowoczesnych technik komputerowych .
W zależności od potrzeb wykonujemy różne zlecenia:
- od roboczych renderingów koncepcji projektowych - po hiperrealistyczne wizualizacje dla potrzeb marketingu inwestorskiego, a także spacery 3d i animacje .
Koneserom w dalszym ciągu polecamy realizacje w trochę już zapomnianych, a jakże atrakcyjnych technikach artystycznych : akwarela, akryl, aerograf . Szczególnie polecamy technikę aerografu, który daje ogromne możliwości kreacji tworząc jednocześnie niepowtarzalny charakter artystycznej, autorskiej "ręcznej" pracy.

Zapraszam do zapoznania się z portfolio gdzie umieszczone zostały przykłady ilustracji artystycznych jak też wizualizacji komputerowych


arch. Krzysztof Grochulski
Dane teleadresowe: Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Krzysztof Grochulski:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;