.......................................................
Informacje:
Adres:Pogodna
60-137 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefony:518444060
O użytkowniku:
Data rejestracji:08.02.2012 roku, o 12:44
Ostatnio online:15.03.2012 roku, o 13:14


.......................................................

Marta Świrko

Architekt indywidualny
Rodzaje działalności: Studio projektowe „RoRO\' interior + design\' zostało stworzone przez architekt wnętrz Martę Świrko w 2011 r. Po 7 latach rozwijania swojego doświadczenia w tworzeniu pięknych i niestandardowych przestrzeni, postanowiła rozpocząć działalność pod własnym szyldem. Ciągle śledzi trendy, aktualizuje swoją wiedzę, podróżuje szukając inspiracji, ale także z uwagą przygląda się ofercie popularnych sieci, by w efekcie zaproponować swoim Klientom projekty „na miarę” w rozsądnych cenach. Potrzeby, upodobania, wymagania i możliwości finansowe Klienta determinują zakres prac, ale to dzięki kreatywności i talentowi projektantki, wnętrze odkrywa swój ukryty potencjał.

Studio projektowe „RoRO\' interior + design\' realizuje projekty, w których ważna jest funkcjonalność, pomysłowość i umiejętne połączenie rzeczy wyjątkowych z praktycznymi, łatwo dostępnymi. Całość wyróżniają starannie dobrane detale, nieszablonowe rozwiązania i niepowtarzalny klimat indywidualności Klienta. Tak powstają wnętrza, w których przebywa się z przyjemnością.

Studio projektowe „RoRO\' interior + design\' specjalizuje się w projektach wnętrz mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. W ofercie znajduje się również staging (przygotowanie mieszkania do szybkiej i zyskownej sprzedaży lub wynajmu) czy metamorfozy wnętrz poprzez zmianę elementów dekoracyjnych.
Studio realizuje projekty głównie na terenie Poznania, Koszalina i Szczecina, a także w Warszawie.
Dane teleadresowe:
AdresPogodna
60-137 Poznań
Tel.518444060
Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Marta Świrko:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj";