ARTYKUŁY

  Zrealizuj swoje pomysły – nowa łazienkowa kolekcja Finion od Villeroy & Boch

  The sky’s the limit – tak jednym określeniem można opisać nową kolekcję Finion od Villeroy & Boch. Dzięki niej łazienkowe wnętrze możesz zaprojektować tak, jak sobie tylko wymarzysz. Bo w skład linii wchodzą m.in. modułowe meble w 11 kolorach, 10 modeli umywalek i wolnostojąca wanna w ponad 200 odcieniach. Poznaj Finion, a następnie puść wodze fantazji!

  więcej

  Różne szerokości, jeden świetny efekt na podłodze

  Dawniej była to konieczność wynikająca z potrzeby najbardziej efektywnego wykorzystania dostępnego surowca. Dzisiaj to ciekawa alternatywa dla dobrze znanych rozwiązań. Podłoga z desek o różnych szerokościach to spełnienie marzeń miłośników naturalnego drewna, którzy cenią nieszablonowe projekty.

  więcej

  Małopolskie Ronda Inspiracji

  Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie ogłosił KONKURS na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania 5 rond w ciągu dróg wojewódzkich na terenie województwa małopolskiego pod nazwą „MAŁOPOLSKIE RONDA INSPIRACJI”.

  więcej

  Dziecięce marzenia spełnione – inicjatywa "Mebel marzeń 2017" w Poznaniu

  15 marca, podczas targów „Meble Polska”, redakcja miesięcznika „BIZNES meble.pl” wręczyła nagrody laureatom konkursu „Spełnij dziecięce marzenia 2017”. Wystawę zwycięskich projektów można było oglądać na ekspozycji miesięcznika – w pawilonie 7, na stoisku 8.

  więcej

  Wykład: O odnawianiu mebli

  Concordia Design zaprasza na wykład prowadzony przez Pawła Machometa, autora bloga Rzuć Pan Okiem, o odnawianiu mebli. Nie zabraknie oczywiście tajników wiedzy z poszczególnych obszarów renowacji mebli, cennych wskazówek dla początkujących, ale pojawią się także anegdoty oraz historie meblowych perełek z minionych czasów znalezionych w nietypowych miejscach i sytuacjach.

  więcej

  Frankfurt i jego muzeum. Muzeum miejskie w XXI wieku

  Po 9 latach prac renowacyjnych dla publiczności ponownie otwarte zostanie Muzeum Historyczne Frankfurtu nad Menem. To wielkie wydarzenie dla miasta, które nie tylko uważane jest za jedną z najważniejszych metropolii finansowych świata, ale jest też ważnym centrum wystawienniczym. W powiększonej o blisko 6 tys. m² przestrzeni wystawienniczej powstanie wystawa opowiadająca o fenomenie Frankfurtu.

  więcej

  TOP DESIGN award 2017 dla kolekcji Chic Air i Mickey - Pofim

  W gronie laureatów konkursu TOP DESIGN Award 2017 znalazły się dwie z najnowszych kolekcji Profim. Stołek Mickey projektu ITO Design otrzymał nagrodę główną w grupie tematycznej „biuro”, natomiast w kategorii „przestrzeń publiczna” zwyciężyła kolekcja soft seatingowych mebli Chic Air projektu Christophe’a Pillet.

  więcej

  Wykład eKodama zatytułowany Architektura naturalna i naturalność w architekturze - architekt Magdaleny Górskiej

  Wydział Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej serdecznie zaprasza na wykład architekta Magdaleny Górskiej - eKodama pod tytułem: "Architektura naturalna i naturalność w architekturze".

  więcej

  20. majówka architektów w Ustroniu

  Zarząd Oddziału SARP w Katowicach wraz ze Śląską Okręgową Izbą Architektów serdecznie zaprasza na 20. JUBILEUSZOWĄ Majówkę Architektów w Ustroniu. Po dwudziestu latach od pierwszej datowanej majówki w Ustroniu zapraszamy wszystkich architektów wraz z całymi rodzinami na to coroczne, wiosenne święto!

  więcej

  Konkurs na opracowanie koncepcji zagospodarowania i rewitalizacji Placu Piłsudskiego w Stalowej Woli

  Przedmiotem Konkursu są twórcze prace projektowe obejmujące opracowanie szczegółowej koncepcji urbanistyczno-architektonicznej rewitalizacji Placu Piłsudskiego w Stalowej Woli, przyległych do niego terenów zielonych, otaczających Miejski Dom Kultury chodników oraz zmianę przebiegu fragmentu ulicy 1-go sierpnia dzielącej Plac Piłsudskiego. Projekt konkursowy koncepcji urbanistyczno-architektonicznej powinien obejmować opracowanie dla terenu zaznaczonego jako „granice opracowania” oznaczonego na załączniku graficznym.

  więcej

TOP 10:

dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

}
Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj