Virtus Studio zaprasza na spotkanie online z cyklu Architektura

Data: 8.03.2021
Virtus Studio zaprasza na spotkanie online z cyklu Architektura 11.03.2021, godzina 11:00. Gościem specjalnym Pani Klara Janicka z APA Wojciechowscy. Tematem spotkania Osiedle Riverview w Gdańsku

więcej

Dom w krajobrazie

Data: 8.03.2021
Dom został zaprojektowany w pagórkowatym krajobrazie Dolinek Krakowskich. Te naturalne skarby położone są na północny-zachód od miasta i należą do Jury Krakowsko-Częstochowskiej. W wapiennych skałach wyżłobiły je niewielkie dzisiaj strumienie. Dolinki mają status parku krajobrazowego, który zajmuje ok. 20 tysięcy hektarów. Na jego terenie dodatkowo utworzono rezerwaty chroniące rzadką roślinność, a także szczególnie ciekawe skały oraz jaskinie.

więcejArchitektoniczne plakaty

Data: 8.03.2021
W Muzeum Architektury we Wrocławiu można od niedawna znaleźć unikatowe, architektoniczne plakaty ilustrujące znane budynki z różnych zakątków świata. Autorem grafik jest Piotr Zybura - wrocławski architekt, założyciel pracowni arch_it, która zaprojektowała m.in. osiedle na Nowych Żernikach nominowane samodzielnie i jako zespół urbanistyczny do nagrody EU Mies van der Rohe Award 2019 i 2022 , modernizację pawilonu Infowuwa na osiedlu Wuwa, czy wreszcie przebudowę Muzeum Architektury wraz z systemem identyfikacji wizualnej.

więcej

Międzynarodowy konkurs Berlin Techno Booth

Data: 7.03.2021
Berlin Techno Booth to kolejny konkurs organizowany przez Bee Breeders. Zadanie polega na opracowaniu projektu tymczasowej konstrukcji pozwalającej na zachowanie dystansu podczas koncertów techno w Berlinie. Konkurs ma charakter otwarty i może wziąć w nim udział każdy indywidualnie lub zespołowo (maks. cztery osoby w zespole).

więcej

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj";