ARTYKUŁY

infoArchitekta.pl

  Międzynarodowy konkurs na projekt karmnika dla ptaków

  Zadanie konkursowe polega na opracowaniu projektu karmnika dla ptaków. Zwycięski projekt zostanie zrealizowany i trafi do sprzedaży Konkurs ma charakter otwarty i może wziąć w nim udział każdy indywidualnie lub zespołowo. Pula nagród wynosi 5000 dolarów.

  więcej

  Projekt hotelu dla psów i kotów - Raulino Silva Arquitecto

  Hotel Canine & Feline znajduje się w miejscowości Parada w Portugalii. Obiekt przeznaczony jest dla psów i kotów. Zwierzęta można zostawić tu na kilka dni podczas wakacji lub podróży służbowych. Znajduje się tu również gabinet weterynaryjny, gabinet do zabiegów pielęgnacyjnych oraz tereny do treningu. Autorem projektu jest pracownia Raulino Silva Arquitecto.

  więcej

  Design wokół stołu - oryginalne i zaskakujące projekty

  Aranżacja stołu to nie tylko sam mebel, ale również wszystko to, co na stole i wokół. Ważna jest zastawa, ale również tkaniny, dodatki, dekoracje i inne akcesoria. Dziś jednak odbiegamy od klasyki i prezentujemy trzy oryginalne, niecodzienne i zaskakujące projekty

  więcej

  Międzynarodowy konkurs SKYHIVE 2020

  Trwa tegoroczna edycja SKYHIVE 2020 na oryginalne projekty i wizje wieżowców. Konkurs jest organizowany przez platformę Bee Breeders co roku. Pula nagród wynosi 6 000 dolarów. Konkurs ma charakter otwarty i może wziąć w nim udział każdy indywidualnie lub zespołowo.

  więcej

  Beton architektoniczny w najlepszych trendach 2020 roku | LUXUM

  Beton architektoniczny od Luxum to idealny sposób na aranżację wnętrza w luksusowym stylu. Dzięki swojej niepowtarzalnej, industrialnej fakturze beton wprowadza we wnętrzu prawdziwie niepowtarzalną atmosferę. Coraz częściej wybierają go Architekci i Projektanci wnętrz przy tworzeniu swoich najlepszych projektów. Wyposażenie wnętrza zgodnie z najnowszymi trendami powinno być odzwierciedleniem niebanalnego poczucia stylu i elegancji. To właśnie dlatego beton architektoniczny, pełen doskonale dopracowanych detali odnajduje się w najlepszych aranżacjach XXI wieku.

  więcej

  Zagłosuj na najładniejszą fasadę Europy - trwa głosowanie online!

  Który kraj skrywa najładniejsze fasady w Europie – Węgry, Słowacja, Rumunia, Grecja, Austria, Chorwacja, a może Polska? Odpowiedź nie jest łatwa – blisko 400 projektów z 25 krajów walczy o miano najlepszego w danej kategorii, a zwycięzców poznamy podczas finału konkursu Life Challenge 2020

  więcej

  Projekt Spring Art Museum w Chinach

  Muzeum Sring Art poświęcone jest promocji młodych artystów w Chinach. Obiekt to miejsce wystaw sztuki, ale również rezydencja artystów. Autorem projektu jest pracownia Praxis d’Architecture. Bryła budynku ma kształt litery U, która przypomina tradycyjne, lokalne tamtejsze podwórka z trzema domami. Całość utrzymana jest w minimalistycznym stylu z wyrafinowanymi, subtelnymi akcentami.

  więcej

  Płyty z wełny skalnej FRONTROCK FS i FRONTROCK FSN firmy ROCKWOOL nagrodzone w konkursie TOPBuilder 2020

  W tegorocznej edycji konkursu TOPBuilder po raz kolejny nagrodzono najlepsze produkty i usługi w branży budowlanej, które umożliwiają realizację nowoczesnych i funkcjonalnych projektów. Wśród laureatów znalazły się produkty z wełny skalnej ROCKWOOL do zabezpieczeń przeciwogniowych fasad ETICS ze styropianu.

  więcej

  Międzynarodowy konkurs na projekt domku na drzewie

  Platforma YAC (Young Architects Competitions) ogłosiła konkurs na projekt domku na drzewie. Suma nagród to 15 000 euro. Przesłane prace zostaną poddane ocenie przez profesjonalne jury, w którym znajdą się m.in. znani architekci tacy jak Espen Surnevik, Matthew Johnson (DS+R), Giulio Rigoni (BIG), Tue Hesselberg Foged (Effekt Architects), Peter Pichler, Patrick Lüth (Snøhetta).

  więcej

  Projekt pracowni B2Studio "Mieszkanie Plus" we Wrocławiu

  Niespełna 1,5 km od Rynku Głównego Starego Miasta we Wrocławiu, przy ul. Kolejowej, powstanie osiedle na ponad 450 mieszkań. Architekci z pracowni B2Studio zadbali, aby mieszkania były ergonomiczne i ustawne, tak aby zaspokajały potrzeby przyszłych najemców. Już w 3 kwartale tego roku planowane jest złożenie wniosku o wydanie pozwolenia na budowę.

  więcej

dowload... czekaj ...
dowload...
dowload...
Co czytają inni: Zobacz więcej
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj";