ARTYKUŁY

infoArchitekta.pl

  Konkurs World Architecture Festival 2021 na najlepszą wizualizację

  Do konkursu można przesyłać tylko materiały w formie video (nie mogą być to zdjęcia). Filmy muszą przedstawiać przyszły projekt lub niedawno ukończony budynek. Projekty muszą być wykonane we własnym zakresie w biurze architektonicznym lub odzwierciedlać współpracę pomiędzy autorami wizualizacji a biurem architektonicznym

  więcej

  Oglądaj online: wykłady Galerii Sztuki Wozownia

  Zebraliśmy ostatnie wykłady, które ukazały się na kanale na Youtube Galerii Sztuki Wozowni. Wśród nich prelekcje "Wobec przedmiotu", "Toruńska kamienica czynszowa" czy "Projektowanie dla zmysłów", a także zapowiedzi prezentacja nowych wystaw i wprowadzenie do 10. Międzynarodowego Triennale Grafiki „Kolor w Grafice”, które można oglądać w przestrzeniach galerii.

  więcej

  Centrum Sztuk Scenicznych - Projekt BAU

  Budynek zlokalizowany jest przy Tianshan Road, nowym bulwarze handlowym w Hongqiao, jednej z najbardziej aktywnych dzielnic Szanghaju. Inwestycja zastąpiła istniejące centrum kinowe w tym miejscu rozszerzając jego pierwotny zakres i tworząc nowe centrum sztuki. Projekt pracowni BAU został wybrany na drodze konkursowej.

  więcej

  Konkurs Archi+Wood 2021

  Ogłoszono tegoroczną edycję konkursu Archi+Wood. Motywem przewodnim jak zawsze jest drewno. Zwycięzców w konkursie wyłoni jury, a autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody pieniężne. Do konkursu można zgłaszać m.in. projekty fasad, ogrodów, tarasów itd. zarówno dla odbiorców prywatnych jak i komercyjnych,

  więcej

  Konkurs UIA na projekt otoczenia starożytnego teatru w Grecji

  Urząd Miasta Larisa zaprasza architektów lub multidyscyplinarne zespoły składające się z co najmniej jednego architekta oraz przedstawicieli innych dziedzin (architektura krajobrazu, urbanistyka itp.) z całego świata do wzięcia udziału w międzynarodowym otwartym konkursie na projekt zagospodarowania terenu wokół starożytnego teatru w Larisie w Grecji.

  więcej

  Najlepszy Dom Świata jest w Polsce - ten dom to coś więcej niż tylko nowoczesny budynek!

  Projekt Małopolskiej Chaty Podcieniowej autorstwa pracowni BXB studio zwyciężył w międzynarodowym konkursie Global Architecture & Design Awards 2021 w kategorii Prywatna Rezydencja! Nagrodę dla Małopolskiej Chaty Podcieniowej przyznało profesjonalne jury konkursowe złożone z architektów, projektantów i artystów z całego świata, m in. Anne Cecilie Haug Director of Snøhetta, Dan Howarth Dezeen Editor czy Chiara Domenici, Director of Chapman Taylor.

  więcej

  Spotkanie wokół "Architektury i zwierząt"

  Wydawnictwo EMG i Muzeum Krakowa zapraszają na spotkanie z autorami książki „Architektura i zwierzęta" – Joanną Gellner i Mateuszem Boczarem. Rozmowę poprowadzi Piotr Lewicki. Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie w Krakowie, ale będzie również transmitowane online na Facebooku.

  więcej

  Zapowiedź: Międzynarodowe Biennale Architektury Kraków 2021

  Zbliża się tegoroczne Międzynarodowe Biennale Architektury Kraków 2021. Wydarzenie jak zwykle odbędzie się w stolicy Małopolski a prelekcje i wykłady będzie można oglądać również online! Hasło przewodnie w tym roku to "RE-USE".

  więcej

  Wykład Wojciecha Koteckiego z BBGK architekci

  Organizatorzy zapraszają na na wykład Wojciecha Koteckiego z pracowni BBGK architekci, który otworzy cykl jesiennych wydarzeń w SARP by dragon social club. Pracownia projektuje indywidualną architekturę silnie związaną z zastanym kontekstem, czego przykładem jest Muzeum Katyńskie oddane do użytku w 2015 roku.

  więcej

  Akademia Miejska: „Jak recyklingować architekturę? O nadawaniu drugiego życia budynkom”

  Organizatorzy zapraszają na wykład z cyklu Akademia Miejska pt. "Jak recyklingować architekturę? O nadawaniu drugiego życia budynkom", który odbędzie się w ramach 9. festiwalu filmów o mieście i architekturze MIASTOmovie.

  więcej

dowload... czekaj ...
dowload...
dowload...
Co czytają inni: Zobacz więcej
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;