Kolekcja metalowych stolików LUMO - Nowość Balma

Lumo to kolekcja metalowych stolików, które intrygują formą. W kolekcji znajdują się trzy moduły, które można zestawiać ze sobą, tworząc różnorodne układy. Złamana geometria i specjalne rozmieszczenie ścian przepuszczają światło, które podkreśla wyjątkową formę i materiały Lumo.

Kolekcja metalowych stolików LUMO - Nowość Balma

Przebłyski światła i mocne cienie, które zmieniają się wraz z porą dnia, sprawiają, że stolik nigdy nie wygląda tak samo.

Lumo to znacznie więcej niż stoliki. To wizualnie intrygujące bryły, pełniące nie tylko funkcję stolików kawowych, ale służące także do przechowywania przedmiotów, które w zależności od preferencji można eksponować lub subtelnie ukryć.
Projektant: Bogusz Jagiełło


Stoliki przyciągają uwagę swoją wizualną lekkością i zdolnością dostosowania się do swojego przeznaczenia oraz otoczenia, w którym się znajdują. Nietypowa metalowa konstrukcja Lumo, wytwarzana z 2 mm giętej i spawanej blachy to odzwierciedlenie naszych umiejętności i zaawansowania w produkowaniu metalowych mebli, wzbogaconych o nowoczesne spojrzenie wprowadzone przez projektanta Bogusza Jagiełłę.


Stolik: blacha o gr. 2 mm gięta, spawana i malowana proszkowo
Stopki: silikonowe


METALOWE STOLIKI LUMO >> POBIERZ BIBLIOTEKI CAD (DWG, 2D, 3D, 3DS, SKP)Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
«
»
«
»