Sieć dystrybucji: CEMBRIT



CEMBRIT
CEMBRIT S.A.
==
  • konto archiwalne
  • Branża:
    DACH
 


Piotr Roszak Szef Sprzedaży Region Zachodni Region: woj. Łódzkie pd-wsch. woj. Wielkopolskie Tel. kom. +48 604 511 368 E-mail: piotr.roszak@cembrit.pl

Robert Rudzki Regionalny Kierownik Sprzedaży Region: woj. Zachodnio-Pomorskie, pn. woj. Lubuskie, zach. woj. Pomorskie Tel. kom. +48 692 496 432 E-mail robert.rudzki@cembrit.pl

Mariusz Warchałowski Regionalny Kierownik Sprzedaży Region: woj. Dolnośląskie pd. woj. Lubuskie wsch. woj. Wielkopolskie Tel. kom. +48 602 603 175 E-mail mariusz.warchalowski@cembrit.pl

Sławomir Kaniasty Regionalny Kierownik Sprzedaży Region: woj. Kujawsko-Pomorskie, pn. woj. Wielkopolskie, pd. woj. Pomorskie Tel. kom. +48 604 511 379 E-mail: slawomir.kaniasty@cembrit.pl

Jacek Kowalski Regionalny Kierownik Sprzedaży Region: woj. Mazowieckie Tel. kom.: 0 692 496 427 E-mail jacek.kowalski@cembrit.pl

Janusz Uliniarz Szef Sprzedaży Region Wschodni Region: Woj. Opolskie Woj. Śląskie Woj. Świętokrzyskie Tel. kom. +48 692 496 433 E-mail: janusz.uliniarz@cembrit.pl

Maciej Ordowski Regionalny Kierownik Sprzedaży Region: woj. Warmińsko-Mazurskie wsch. woj. Pomorskie Tel. kom. +48 692 496 425 E-mail maciej.ordowski@cembrit.pl

Adam Malarek Regionalny Kierownik Sprzedaży Region: woj. Podlaskie Tel. kom. +48 602 522 304 E-mail: adam.malarek@cembrit.pl

Barbara Larisch Regionalny Kierownik Sprzedaży Region: woj. Lubelskie Tel. kom. +48 604 511 378 E-mail: barbara.larisch@cembrit.pl

Mateusz Mucha Regionalny Kierownik Sprzedaży Region: woj. Małopolskie woj. Podkarpackie Tel. kom. +48 692 496 426 E-mail: dariusz.mach@cembrit.pl



Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;