Sieć dystrybucji: Plastics Group



PLASTICS
Plastics Group
==
 


Centrala - Warszawa - ul. Kolumba 40
02-288 Warszawa tel. (22) 575 08 00 fax (22) 575 08 89
e-mail: centrala@plastics.pl

Magazyn Centralny - Rychwał k. Konina - Dąbroszyn 73 B
62-570 Rychwał - Dąbroszyn tel. (63) 246 48 00 fax (63) 246 48 51
e-mail: rychwal@plastics.pl

Gdańsk - ul. Olsztyńska 3
80-395 Gdańsk tel./fax (58) 553 89 89
e-mail: gdansk@plastics.pl

Gdynia - ul. Krzywoustego 8
81-035 Gdynia tel. (58) 663 15 45 fax (58) 663 15 53
e-mail: gdynia@plastics.pl

Katowice - ul. Roździeńska 41
40-382 Katowice, tel. (32) 603 69 50 fax (32) 603 69 60
e-mail: katowice@plastics.pl

Koszalin - ul. Szczecińska 14-16
75-135 Koszalin tel. (94) 347 15 38 fax (94) 347 15 15
e-mail: koszalin@plastics.pl

Kraków - ul. Christo Botewa 4 A
30-798 Kraków, (12) 651 35 90, fax 651 35 99
e-mail: krakow@plastics.pl

Lublin - Al. Witosa 18 A
20-315 Lublin tel. (81) 441 01 21 fax (81) 441 01 22
e-mail: lublin@plastics.pl

Olsztyn - ul. Lubelska 44 C
10-409 Olsztyn tel./fax (89) 533 51 35
e-mail: olsztyn@plastics.pl

Opole - ul. Dworska 2
45-750 Opole tel./fax (77) 454 24 21
e-mail: opole@plastics.pl

Rzeszów - ul. Boya-Żeleńskiego 16
35-105 Rzeszów tel. (17) 857 75 555 fax (17) 857 78 85
e-mail: rzeszow@plastics.pl

Szczecin - ul. Piskorskiego 21
70-809 Szczecin tel. (91) 432 08 17 fax (91) 464 38 28
e-mail: szczecin@plastics.pl

Warszawa - ul. Kolumba 40
02-288 Warszawa tel. (22) 575 08 53/43 fax (22) 575 08 89
e-mail: warszawa@plastics.pl

Wrocław - ul. Bierutowska 55
51-317 Wrocław tel tel. (71) 797 77 80 fax (71) 797 77 93
e-mail: wroclaw@plastics.pl

Zamość - ul. Kilińskiego 70
22-400 Zamość tel./fax (84) 639 29 53
e-mail: zamosc@plastics.pl

Zielona Góra - ul. Batorego 126 B
65-735 Zielona Góra tel. /fax (68) 326 58 36
e-mail: zielonagora@plastics.pl


Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;