Sieć dystrybucji: TUPLEX



TUPLEX
TUPLEX
==
 


ODDZIAŁ BIAŁYSTOK
ul. Tysiącl. Państwa Polskiego 8
15-111 Białystok
tel. 85 662 33 53
tel. 85 662 30 88
fax 85 662 31 38
bialystok@tuplex.pl

ODDZIAŁ LUBLIN
tel.: (81) 759 70 33
fax: (81) 759 70 10
ul. Zawieprzycka 8D
20-228 Lublin
lublin@tuplex.pl

ODDZIAŁ SZCZECIN
ul. Kniewska 17-19
70-846 Szczecin
tel. (91) 460 04 22, (91) 469 03 02, (91) 469 04 70
fax (91) 469 29 05
szczecin@tuplex.pl

ODDZIAŁ BYDGOSZCZ
ul. Grunwaldzka 229
85-438 Bydgoszcz
tel. 52 581 23 43
fax 52 581 23 44
bydgoszcz@tuplex.pl

ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA
ul. Warszawska 125
42-200 Częstochowa
tel./fax 34 324 77 42
tel. 34 368 34 19
czestochowa@tuplex.pl

ODDZIAŁ GDAŃSK
ul. Narwicka 7A
80-557 Gdańsk
tel. 58 340 01 30/32/33
fax 58 341 97 29
gdansk@tuplex.pl

ODDZIAŁ GLIWICE
ul. Portowa 14
44-100 Gliwice
tel./fax 32 231 16 73
fax. 32 231 52 67
gliwice@tuplex.pl

ODDZIAŁ KALISZ
ul. Wrocławska 48
62-800 Kalisz
tel./fax 62 501 64 44
tel./fax 62 501 63 33
kalisz@tuplex.pl

ODDZIAŁ KATOWICE
ul. T. Ociepki 8a
40-413 Katowice
tel./fax 32 204 89 50
tel./fax 32 255 71 80
fax 32 201 83 73
katowice@tuplex.pl

ODDZIAŁ KIELCE
ul. Ściegiennego 252
25-116 Kielce
tel./fax 41 361 20 22
tel./fax 41 361 20 23
kielce@tuplex.pl

ODDZIAŁ KRAKÓW
ul. Zawiła 58
30-390 Kraków
tel./fax 12 262 06 06
tel./fax 12 260 25 50
krakow@tuplex.pl

ODDZIAŁ ŁÓDŹ
al. Piłsudskiego 143
93-236 Łódź
fax 42 676 30 60
tel. 42 676 26 28
lodz@tuplex.pl

ODDZIAŁ OLSZTYN
ul. Sprzętowa 3
10-416 Olsztyn
tel. 89 532 22 00/01
tel./fax 89 533 40 68
olsztyn@tuplex.pl

ODDZIAŁ POZNAŃ
ul. Forteczna 23/25
61-362 Poznań
tel/fax 61 872 10 82
tel/fax 61 872 10 83
fax 61 653 07 56
poznan@tuplex.pl

ODDZIAŁ RZESZÓW
ul. Przy Torze 1
35-205 Rzeszów
tel./fax 17 863 53 54
tel./fax 17 863 00 09
rzeszow@tuplex.pl

ODDZIAŁ WŁOCŁAWEK
ul. Witosa 5
87-800 Włocławek
tel./fax 54 412 14 02
tel. 54 412 14 03
wloclawek@tuplex.pl

ODDZIAŁ WROCŁAW
ul. Opolska 136
52-014 Wrocław
tel. 71 342 42 10/11/12
fax. 71 342 04 75
wroclaw@tuplex.pl



Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;