ARTYKUŁY

infoArchitekta.pl

  Konkurs na minimalistyczną fotografię

  Ogłoszono międzynarodowy konkurs fotograficzny pt."Minimal". Zadanie konkursowe polega na stworzeniu historii obrazkowej przy użyciu nie więcej niż 8 zdjęć - wraz z notką koncepcyjną. Zgłoszone do konkursu prace mają przedstawiać minimalistyczny styl życia oraz to w jaki sposób minimalizm może wzbogacić nasze domy i życie.

  więcej

  Konkurs na projekt przedszkola inspirowanego brutalizmem

  Zadanie polega na zaprojektowaniu przedszkola dla dzieci w wieku od 4 do 11 lat. Forma obiektu powinna być inspirowana brutalizmem. Należy zachować równowagę między estetyką a funkcjonalnością, a także otwartymi, półotwartymi i zamkniętymi przestrzeniami do nauki.

  więcej

  Spotkanie z autorami Archiprzewodnika Po Polsce

  Organizatorzy zapraszają na wykład autorów Archiprzewodnika po Polsce Roberta Koniecznego i Tomasza Malkowskiego i na prezentację publikacji. To pierwszy tak obszerny przegląd współczesnej polskiej architektury w formie przewodnika i albumu, a do tego w formie rozmów.

  więcej

  Wykłady z cyklu "Miasto i jego muzeum"

  W Centrum Interpretacji Zabytku trwa znany cykl pt. "Miasto i jego muzeum" poświęcony najciekawszym obiektom muzealnym. Przed nami kolejne trzy spotkania. Uczestnicy wykładów poznają muzea w Paryżu i Neapolu.

  więcej

  12. edycja konkursu "Gdyński Modernizm w Obiektywie 2022"

  Miasto Gdynia zaprasza do udziału w 12. edycji flagowego konkursu fotograficznego „Gdyński Modernizm w Obiektywie 2022”. Konkurs ma na celu promocję walorów estetyczno-architektonicznych i historycznych miasta Gdynia oraz architektury modernistycznej, w tym Gdyńskiego Szlaku Modernizmu.

  więcej

  Projekt Aquaparku w Stalowej Woli według pracowni TKHolding

  Koncepcja zespołu pracowni TKHolding wygrała konkurs architektoniczny na projekt Aquaparku w Stalowej Woli. Konkurs dotyczył opracowania koncepcji przebudowy i rozbudowy pływalni krytej wraz z basenami zewnętrznymi. Zobacz wizualizacje projektu.

  więcej

  Panel dyskusyjny i prezentacja projektu "Wodny Azyl"

  Wystawa to pierwszy projekt semestralny na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, który zakończył się realizacją. Została zaprojektowana i wykonana przez studentów w ramach projektu specjalności magisterskiej Architektura i Urbanistyka 2. Instalacja Wodny azyl to element większego projektu Woda: w centrum.

  więcej

  Ruszyła wystawa PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ / LAB! Znamy program wydarzeń towarzyszących wystawie

  Plany na przyszłość | LAB to nowy rozdział wieloletniej tradycji zainicjowanej ponad ćwierć wieku temu przez Centrum Łowicka. Nowy rozdział, bo od tego roku organizację przejmuje Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich. Członkowie OW SARP zdecydowali się poszerzyć dotąd przyjętą formułę o wątek dialogu: pomiędzy odbiorcą i projektantem, projektem, miejscem i kontekstem czasów.

  więcej

  Konkurs na koncepcję centrum muzycznego

  Projekt centrum musi być inspirowany związkiem architektury z muzyką. Celem projektu powinno być stworzenie lokalnego centrum, które skupi się na zwiększeniu aktywności społecznej w danej okolicy. Konkurs ma charakter koncepcyjny i nie jest realizacyjny.

  więcej

  Ogólnopolski konkurs na najlepsze magisterskie prace dyplomowe "Drewno w Architekturze"

  Ogłoszono kolejną edycję konkursu na najlepsze magisterskie prace dyplomowe "Drewno w Architekturze". Z nadesłanych projektów Jury nagradza 3 prace oraz wyróżnia 2 prace. Autorzy i promotorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac otrzymują nagrody pieniężne. Suma nagród wynosi 30.000 zł

  więcej

dowload... czekaj ...
dowload...
dowload...
Co czytają inni: Zobacz więcej
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;