Artykuł NIEWIDOCZNY dla użytkowników
Data: 27.08.2019 10:40
Międzynarodowy konkurs dla studentów i absolwentów "inHAUS LAB"
Przeglądaj zdjęcia ->
fot. materiały prasowe organizatora
Rozpoczęła się trzecia edycja konkursu "inHAUS LAB" na projekt domu modularnego. Konkurs kierowany jest do studentów i absolwentów kierunków architektonicznych i pokrewnych. Nagroda główna to 2 000 euro.
Zadanie konkursowe polega na opracowaniu domu modułowego. Przestrzeń powinna odzwierciedlać styl życia domowników. W opracowaniu konkursowych koncepcji należy uwzględnić również zastosowanie nowych technologii. W konkursie przewidziano nagrody specjalne, m.in. za koncepcję z najlepszym projektem kuchni.
Nagrody:
- I miejsce - 2 000 euro
- II miejsce - 1 000 euro
- III miejsce - 1 000 euro
- Nagroda Cosentino Best Kitchen - 500 euro
- Dwie nagrody specjalne inHAUS - każda po 500 euro
Laureaci wszystkich trzech miejsc w konkursie dodatkowo otrzymają tantiemy w wysokości 2% od sprzedaży zwycięskich projektów w przeciągu pierwszych 5 lat. Szczegółowe informacje na ten temat na stronie konkursu.
W konkursie obowiązuje opłata rejestracyjna, której wysokość uzależniona jest od terminu rejestracji. Szczegóły poniżej.
Terminy:
- Rejestracja do 30 września z opłatą 23 euro
- Rejestracja do 21 listopada z opłatą 39 euro
- Rejestracja do 13 stycznia 2020 roku z opłata 49 euro
- Termin przesyłania prac - do 13 stycznia 2020 roku
- Głosowanie online - od 20 stycznia do 20 lutego 2020 roku
- Głosowanie jury - luty - marzec 2020 roku
Ogłoszenie wyników - luty - marzec 2020 roku
Szczegóły na
stronie konkursu. Opis i materiały konkursowe dostępne są w języku hiszpańskim, angielskim, włoskim oraz francuskim. Strona wyświetla się w domyślnym języku hiszpańskim - opcja zmiany języka dostępna jest poniżej zdjęcia głównego.
Data publikacji: 27.08.2019
Inne konkursy dla architektów:
![]()
To już druga edycja wyzwania, w której organizatorzy zapraszają architektów i entuzjastów architektury do przesyłania swoich ulubionych prac. Wizualizacje powinny zostać dostarczone bez żadnych opisów, a sam pomysł architektoniczny powinien być komunikowany i wyjaśniany wprost przez samą wizualizację.
więcej
![]()
Konkurs prowadzony jest w języku polskim i adresowany jest do studentów i absolwentów polskich uczelni, którzy w swoich pracach inżynierskich/licencjackich lub magisterskich poruszają szeroko pojętą problematykę zielonych dachów lub żyjących ścian.
więcej
![]()
Ogłoszono międzynarodowy konkurs pt. "Portable Reading Rooms". Do wygrania nagrody pieniężne oraz stypendium o wartości 2000 euro. Organizatorzy zapraszają do przesyłania projektów niewielkich konstrukcji, które mogłoby być wbudowane w przestrzeń publiczną - dając ludziom miejsce i możliwość wyciszenia się i przeczytania książki, kiedy tylko zechcą.
więcej
![]()
Wyzwanie ma na celu zebranie najciekawszych pomysłów koncepcji muzeum poświęconego emocjom. Zadanie polega na opracowaniu projektu obiektu, w którym dwie odrębne sale wystawowe będą wywoływać kontrastujące ze sobą emocje - jedna będzie wzbudzać emocje negatywne, a druga pozytywne.
więcej
![]()
Zadanie polega na zaprojektowaniu modułu balkonowego, który można zamontować zarówno w nowych, jak i starych obiektach. Uczestnicy powinni wskazać istniejący budynek mieszkalny, w którym chcą zastosować swoją koncepcję. Organizatorzy oczekują rozwiązań modułowych z możliwością samodzielnego montażu lub rozbudowy balkonu.
więcej
![]()
Ogłoszono skład jury wyzwania projektowego Office Design Challenge. Prace uczestników będą oceniać m.in architekci z pracowni ze Stanów Zjednoczonych, Holandii i Wielkiej Brytanii. To już druga edycja konkursu. Wyzwanie polega na zaprojektowaniu oryginalnych przestrzeni biurowych.
więcej
![]()
Ruszyła szósta edycja ogólnopolskiego konkursu dla młodych projektantów pt. "W zgodzie z naturą". Konkurs organizowany jest przez gdańską Galerię Wnętrz od 2017 roku. Przeznaczony jest dla studentów kierunków artystycznych, przede wszystkim wzornictwa i architektury wnętrz, w całej Polsce.
więcej
.
Wróć do listy tematów