Artykuł NIEWIDOCZNY dla użytkowników
Data: 7.01.2022 14:51
Meble miejskie Komserwis w projekcie "Plac na Glanc"
Przeglądaj zdjęcia ->
Plac na Glanc to cykliczny inicjatywa polegająca na rewitalizacji katowickich podwórek. Istotnym aspektem projektu jest to, że jest to jedno tych z działań, które wykorzystując najnowsze rozwiązania we wzornictwie, ma pokazywać dobre praktyki oraz wyznaczać nowe kierunki w designie w przestrzeni publicznej. W tym roku odmienione zostanie podwórko przy ul. Ludwika 1,3-5 w katowickich Bogucicach.
Marka Komserwis, od 20 lat tworząca oryginalne elementy małej architektury, wspiera to przedsięwzięcie. W projekcie znajdą się meble miejskie Komserwis:
Krzesła Flow — to alternatywa dla tradycyjnych ławek miejskich. Drewniane wykończenia, oparcie, ergonomiczny kształt sprawiają, że siedziska z tej serii są bardzo wygodne.
Taboret Flow — dobrze komponuje się z krzesłami.
Leżaki Millo — pasują do przestrzeni mniej formalnych, tworzonych z myślą o młodszych mieszkańcach.
Całość projektu zabezpieczono nowoczesnymi słupkami miejskimi z kolekcji Boston.
Otwarcie Placu na Glanc 2021 wiosną 2022. Zatem! Oby do wiosny!:)
Data publikacji: 7.01.2022
Artykuły powiązane:
![]()
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmowego Komserwis podczas targów Warsaw Home Green Days. Mała architektura w pięknym wydaniu! Oryginalne meble miejskie, nowości produktowe, inspirujące aranżacje przestrzeni miejskich
więcej
![]()
Już za tydzień 4 Design Days! Zespół Komserwis serdecznie zaprasza do odwiedzenia stoiska firmOwego nr 25. Inspiruje nas mała architektura, dlatego tworzymy meble z myślą o pięknie otaczającej nas przestrzeni miejskiej
więcej
![]()
Marka Komserwis tworząc nowoczesną, małą architekturę od ponad dwóch dekad, wpływa na estetykę i kształt miejskich przestrzeni
więcej
![]()
Przedstawiamy nową odsłonę siedzisk miejskich z kolekcji FIN marki Komserwis. Bardzo wygodne i komfortowe produkty, które sprawdzą się szczególnie tam, gdzie potrzeba czegoś więcej niż zwykłych ławek miejskich – m.in. w skate parkach i na nowoczesnych placach zabaw
więcej
![]()
Koncepcja "miasta życzliwego" - jak wdrożyć ją przy tworzeniu i dopasowywaniu małej architektury do przestrzeni publicznej?
więcej
.
Wróć do listy tematów