Artykuł NIEWIDOCZNY dla użytkowników
Data: 12.09.2020 10:00
Konkurs na projekt centrum medytacyjnego
Przeglądaj zdjęcia ->
fot. mat. prasowe
Stwórz koncepcję centrum medytacyjnego i weź udział w międzynarodowym konkursie "Cocoon".
Zadanie polega na opracowaniu nowoczesnego studia do medytacji, które będzie pełniło również rolę miejsca, w którym będzie można uciąć sobie drzemkę i odpocząć. Obiekt powinien być przeznaczony dla stu osób.
Konkurs prowadzony jest w języku angielskim. Obowiązują opłaty rejestracyjne.
Opis oryginalny:
Modern work schedules often force us to override our normal sleep patterns with more than 43% of workers feeling regularly sleep-deprived. Even if offices mobilize employees to take rest by designing spaces, the perception of sacrificing one’s personal need for benefit of the company is considered monetary rewarding.
Nagrody:- Wysokość nagród uzależniona jest od liczby uczestników w konkursie. Maksymalna pula nagród wynosi 22.000$.
Terminy:
- Rejestracja - do 19 października 2020 roku.
- Przesyłanie projektów - do 3 listopada 020 roku.
- Ogłoszenie wyników - 31 grudnia 2020 roku.
Data publikacji: 12.09.2020
Inne konkursy dla architektów:
![]()
Ogłoszono plebiscyt międzynarodowej nagrody Covet Awards 2021. Każdy uczestnik może przesłać jeden projekt, który można zgłosić do kilku kategorii. W konkursie można wziąć udział indywidualnie lub zespołowo. Zgłoszenia powinny obejmować ukończone projekty; mogą to być wcześniejsze realizacje, nowe obiekty lub renowacje.
więcej
![]()
Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do kolejnej edycji organizowanego przez Łódź Design Festival międzynarodowego konkursu dla młodych projektantów make me! Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas najbliższej edycji festiwalu, która wystartuje w maju 2021 roku. Trafią do nich nagrody o łącznej wartości aż 60.000 zł!
więcej
![]()
Konkurs charakter koncepcyjny i nie jest realizacyjny. Wskazane miejsce to Australia. Projekt powinien brać pod uwagę warunki dotyczące lokalizacji, a także nowe modele nauki promując, np. otwarte przestrzenie i interakcje między uczniami. Koncepcja powinna być zgodna z motywem przewodnim i wytycznymi opisanymi w regulaminie konkursu.
więcej
![]()
Pierwszy etap wyzwania polega na przyjrzeniu się systemom budowlanym, konstrukcjom i usługom. Uczestnicy powinni dobrać odpowiednie materiały i wykończenia oraz wskazać techniki montażu i kombinacje systemów modułowych. W kolejnym etapie należy skupić się na projekcie wnętrza złożonego z modułowych elementów.
więcej
![]()
Kooperacyjny charakter laboratorium planistycznego jest osiągany poprzez wymianę czterech zespołów zewnętrznych z różnymi ekspertami regionalnymi podczas trzech wydarzeń, które odbywają się na Łużycach w trakcie procesu. Wydarzenia te służą wymianie doświadczeń i porównaniu pomysłów projektowych z regionalnymi potrzebami i poglądami.
więcej
![]()
Ogłoszono 27. edycję MBP w Warszawie, w ramach której organizowany jest konkurs główny oraz konkurs tematyczny, którego hasło przewodnie w tym roku brzmi: „Zmieniający się świat a zdrowie”. Otwarcie wystaw pokonkursowych zaplanowane jest na 12 czerwca 2021 roku. Imprezy towarzyszące odbędą się zarówno w czasie trwania wystaw pokonkursowych, jak i wcześniej.
więcej
![]()
Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji projektowej pomnika upamiętniającego osobę prof. Władysława Bartoszewskiego, który zostanie zlokalizowany w centrum miasta Białymstoku, na istniejącym moście, znajdującym się przy Placu Branickich i ul. Pałacowej.
więcej
.
Wróć do listy tematów