Artykuł NIEWIDOCZNY dla użytkowników
Data: 29.06.2018 09:06
BIM MANAGER - szkolenie
Przeglądaj zdjęcia ->
![BIM MANAGER - szkolenie BIM MANAGER - szkolenie]()
WSC GRAPHISOFT CENTER przyjmuje zgłoszenia na szkolenia prowadzone
przez specjalistów z firmy GRAPHISOFT.
Zapewniamy skuteczną metodykę. Oferujemy przegląd możliwych postaw, zakres odpowiedzialności i niezbędny poziom wiedzy technicznej BIM MANAGERÓW, w tym niezbędny poziom wiedzy o oprogramowaniu oraz o strategii i metodach implementacji BIM.
Szkolenie jest zalecane dla profesjonalistów interesujących się najnowszymi osiągnięciami w zakresie efektywnej i kompleksowej implementacji BIM oraz wykonywaniem projektów i modeli inwestycji w oparciu o technologię BIM w praktyce architektonicznej i budowlanej.
Główne tematy szkolenia
- Obowiązki BIM MANAGERÓW
- Strategie i metody wdrażania BIM
- BIM i standardy biurowe
- Szablony ARCHICAD
- Przygotowanie i wykonywanie projektów BIM
- Modelowanie BIM w praktyce
- Praca zespołowa, serwery BIM, BIMcloud
- Współpraca i otwarty przepływ informacji BIM
- Duże projekty i optymalizacja wydajności projektowania
- Wdrożenie narzędzi i procedur Rhino-Grasshopper
Po ukończonym szkoleniu i zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymają międzynarodowy tytuł:
GRAPHISOFT CERTIFITED ARCHICAD BIM MANAGER
potwierdzony odpowiednim certyfikatem.
Wymagania
Warunkiem wstępnym przyjęcia na szkolenie jest wystarczająca znajomość najnowszej wersji programu ARCHICAD, potwierdzona uzyskaniem wyniku powyżej 60% w teście online na stronie:
testu online >
Warunki szkolenia
- Dwudniowe szkolenie prowadzone będzie w języku angielskim w grupach od 8 do 15 osób
- Miejsce szkolenia: Warszawa
- Cena szkolenia: 850 EUR netto (wg kursu sprzedaży NBP) + koszty podróży i zakwaterowania
Terminy
Najbliższy planowany termin szkolenia: 1‑2 sierpnia 2018, Warszawa
Kolejny planowane terminy: wrzesień‑październik
Data publikacji: 29.06.2018
Artykuły z tagami:nowosci-firmowe ,wydarzenia
![]()
Dwudniowe szkolenie dla zaawansowanych użytkowników ARCHICADa chcących w pełni wykorzystać możliwości technologii BIM w projektowaniu i realizacji inwestycji.
więcej
![]()
Kolejna, druga edycja ogólnopolskiego konkursu DYPLOM Z ARCHICADEM.Wykonaj swoją pracę magisterską lub inżynierską w programie ARCHICAD i zgłoś ją do konkursu. Złożone mogą być projekty zakresu architektury, architektury wnętrz, urbanistyki i architektury krajobrazu obronione w 2018. Do wygrania wysokie nagrody pieniężne oraz programy ARCHICAD i Artlantis!
więcej
![]()
Tegoroczne wydarzenie zostanie podzielone na dwie części. Pierwsza to konferencyjną, podczas której wystąpią międzynarodowi eksperci technologii BIM i opowiedzą o swoich doświadczeniach, m.in. Jorge Benitez Gardeazabal z Enzyme (Hong Kong), Fred Mills z The B1M, Wiktor Piwkowski z PZITB, Rob Roef z GRAPHISOFTu, Aleksander Szerner ze Stowarzyszenia BIM dla Polskiego Budownictwa, Edyta Andrejczyk z Centrum Nauki Kopernik, Minister Artur Soboń z Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Druga to warsztaty, które mają na celu zapoznanie uczestników z symulacją standardowych procesów współpracy międzybranżowej w oparciu o cyfrowy model budynku.
więcej
![]()
KONFOTEKA Sp. z o.o. i BIM KLASTER zapraszają do udziału w piątej edycji konferencji PROJEKTOWANIE PRZYSZŁOŚCI. Partner Generalny konferencji: WSC Sp. z o.o., GRAPHISOFT Center. Na konferencje zapraszamy projektantów budowlanych, architektów, inwestorów, przedstawicieli firm wykonawczych, kierowników budów, deweloperów, studentów kierunków technicznych.
więcej
![]()
WSC GRAPHISOFT CENTER przyjmuje zgłoszenia na szkolenia prowadzone przez specjalistów z firmy GRAPHISOFT. Szkolenie jest zalecane dla profesjonalistów interesujących się najnowszymi osiągnięciami w zakresie efektywnej i kompleksowej implementacji BIM oraz wykonywaniem projektów i modeli inwestycji w oparciu o technologię BIM w praktyce architektonicznej i budowlanej.
więcej
![]()
Zakończyło się warszawskie Święto Architektury, finisaż wystawy Plany na Przyszłość | LAB., organizowane po raz pierwszy przez Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich. Wydarzenie obfitowało w szereg debat, warsztatów i prezentacji, które przyciągnęły liczne grono warszawiaków.
więcej
![]()
"Architektura na głos" to wspólny projekt Muzeum Architektury we Wrocławiu oraz Akademickiego Radia Luz 91.6 FM w formie podcastu o architekturze. Niedawno opublikowano nowy odcinek pt. "Slow dancing in the dark… Czułość języka roślin - rozmowa z Małgorzatą Devosges-Cuber i Michałem Dudą".
więcej
![]()
W programie m.in. Laboratorium przestrzeni miejskiej, pokazy filmów, spotkania, wystawy i oprowadzania kuratorskie oraz wiele ciekawych wykładów takich jak "Ikony architektury portu w Gdyni – styl i struktura", "Ikony architektury Portu Morskiego: rejs statkiem po porcie", prelekcje "Nowe Miasta. Odbudowa. Projekty miejskich transformacji", "Serce Miasta. Architektura i przestrzeń emocjonalna" i wiele innych.
więcej
.
Wróć do listy tematów