Artykuł NIEWIDOCZNY dla użytkowników
Data: 4.09.2018 08:50
Konferencja "Nowe oblicze BIM"
Przeglądaj zdjęcia ->
Tegoroczne wydarzenie zostanie podzielone na dwie części. Pierwsza to konferencyjną, podczas której wystąpią międzynarodowi eksperci technologii BIM i opowiedzą o swoich doświadczeniach, m.in. Jorge Benitez Gardeazabal z Enzyme (Hong Kong), Fred Mills z The B1M, Wiktor Piwkowski z PZITB, Rob Roef z GRAPHISOFTu, Aleksander Szerner ze Stowarzyszenia BIM dla Polskiego Budownictwa, Edyta Andrejczyk z Centrum Nauki Kopernik, Minister Artur Soboń z Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Druga część to warsztaty, które mają na celu zapoznanie uczestników z symulacją standardowych procesów współpracy międzybranżowej w oparciu o cyfrowy model budynku.
Termin
14 listopada 2018 r.
Miejsce
Centrum Konferencyjnym POLIN
Warszawa
W trakcie warsztatów zostaną zaprezentowane następujące zagadnienia:
- planowanie i organizacja projektowania i realizacji w CDE,
- możliwości modelowania i zarządzania informacjami w projektowaniu architektonicznym,
- analiza statyczna konstrukcji na podstawie modelu architektury,
- projektowanie i koordynacja modeli instalacyjnych,
- zasady wymiany modeli referencyjnych w oparciu o standardy OPEN BIM,
- tworzenie modelu złożeniowego, kontrola jakości i koordynacja,
- harmonogramowanie i kosztorysy na bazie modeli BIM,
- prezentacja projektu BIMx.
Warsztaty odbędą się w dniu konferencji w sali warsztatowej i potrwają ok. 4 godzin.
Konferencja "Nowe oblicze BIM"
Bilety oraz wszystkie informacje znajdują się na stronie www.wsc.pl/bim2018
Data publikacji: 4.09.2018
Artykuły z tagiem:wydarzenia
![]()
Dwudniowe szkolenie dla zaawansowanych użytkowników ARCHICADa chcących w pełni wykorzystać możliwości technologii BIM w projektowaniu i realizacji inwestycji.
więcej
![]()
Kolejna, druga edycja ogólnopolskiego konkursu DYPLOM Z ARCHICADEM.Wykonaj swoją pracę magisterską lub inżynierską w programie ARCHICAD i zgłoś ją do konkursu. Złożone mogą być projekty zakresu architektury, architektury wnętrz, urbanistyki i architektury krajobrazu obronione w 2018. Do wygrania wysokie nagrody pieniężne oraz programy ARCHICAD i Artlantis!
więcej
![]()
WSC GRAPHISOFT CENTER przyjmuje zgłoszenia na szkolenia prowadzone
przez specjalistów z firmy GRAPHISOFT.
Zapewniamy skuteczną metodykę. Oferujemy przegląd możliwych postaw, zakres odpowiedzialności i niezbędny poziom wiedzy technicznej BIM MANAGERÓW, w tym niezbędny poziom wiedzy o oprogramowaniu oraz o strategii i metodach implementacji BIM.
więcej
![]()
KONFOTEKA Sp. z o.o. i BIM KLASTER zapraszają do udziału w piątej edycji konferencji PROJEKTOWANIE PRZYSZŁOŚCI. Partner Generalny konferencji: WSC Sp. z o.o., GRAPHISOFT Center. Na konferencje zapraszamy projektantów budowlanych, architektów, inwestorów, przedstawicieli firm wykonawczych, kierowników budów, deweloperów, studentów kierunków technicznych.
więcej
![]()
WSC GRAPHISOFT CENTER przyjmuje zgłoszenia na szkolenia prowadzone przez specjalistów z firmy GRAPHISOFT. Szkolenie jest zalecane dla profesjonalistów interesujących się najnowszymi osiągnięciami w zakresie efektywnej i kompleksowej implementacji BIM oraz wykonywaniem projektów i modeli inwestycji w oparciu o technologię BIM w praktyce architektonicznej i budowlanej.
więcej
![]()
Stowarzyszenie Akademickie Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej zaprasza na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu "O Architekturze". Gościem wydarzenia będą architekci z grupy projektowej CENTRALA. Pracownia została założona w 2001 r. Przez lata zmieniał się jej skład i dziś tworzą ją Małgorzata Kuciewicz i Simone de Iacobis.
więcej
![]()
Warunki mieszkaniowe w Polsce należą do najgorszych w Unii. Katalog patologii obejmuje między innymi absurdalnie małe metraże, fatalną jakość zabudowy, grodzenie osiedli, demolowanie przyrody i zabytków czy „dziką reprywatyzację”. Między innymi o tym można przeczytać w książce „Dziury w ziemi. O patodeweloperce w Polsce”. Organizatorzy zapraszają na spotkanie z jej autorem.
więcej
![]()
Organizatorzy zapraszają na premierę katalogu towarzyszącego wystawie „Lev Stern. Architektura czasu. Wrocław – Jerozolima” oraz spotkanie z artystą i architektem. W spotkaniu wezmą również udział autorki i autorzy tekstów katalogowych: prof. Waldemar Okoń, dr Sylwia Świsłocka-Karwot i Marta Czyż, oraz projektant wydawnictwa, Łukasz Paluch.
więcej
.
Wróć do listy tematów