Artykuł NIEWIDOCZNY dla użytkowników
Data: 25.08.2022 20:41
Mistrzostwa Polski Architektów w Golfie - Golf Archi Cup 2022
Przeglądaj zdjęcia ->
W dniach 9-10 września 2022 r. na polu golfowym Gradi Golf Club w Brzeźnie k. Wrocławia odbędą się XIII Mistrzostwa Polski Architektów w Golfie oraz towarzysząca im Akademia Golfa dla Architektów.
Turniej mistrzowski rozgrywany będzie na 18 dołkach w formacie stableford netto oraz strokeplay brutto. Dla bardziej początkujących golfistów (nieposiadających karty HCP) przygotowano Turniej Zielonej Karty.
Doświadczeni trenerzy prowadzący Akademię Golfa będą do dyspozycji architektów, którzy przyjadą poznać zupełne podstawy tego pięknego sportu. Dwudniowy format Akademii daje możliwość przeprowadzenia zajęć w pełniejszym wymiarze i przygotowuje uczestników do ewentualnych kolejnych kroków w przygodzie z golfem.
Wydarzenie uzupełni atrakcyjny program dodatkowy, z dwoma wieczorami towarzyskimi i sesjami konkursowymi z nagrodami.
Patronat Honorowy nad wydarzeniem sprawują Zarząd Główny Stowarzyszenia Architektów Polskich, Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej oraz Klub Architektów Narciarzy i Tenisistów KLAN.
Patronat medialny infoArchitekta.pl
Data publikacji: 25.08.2022
Artykuły z tagiem:patronat
![]()
Muzeum Architektury we Wrocławiu zaprasza na wykład pt. Złote miasto/Szare Miasto: tradycja i polityka w architekturze Jerozolimy . Spotkanie organizowane jest w ramach wystawy Lva Sterna "Architektura czasu. Wrocław - Jerozolima".
więcej
![]()
Stowarzyszenie Akademickie Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej zaprasza na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu "O Architekturze". Gościem wydarzenia będą architekci z grupy projektowej CENTRALA. Pracownia została założona w 2001 r. Przez lata zmieniał się jej skład i dziś tworzą ją Małgorzata Kuciewicz i Simone de Iacobis.
więcej
![]()
Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki udostępnił kolejną bezpłatną publikacje. Tym razem jest to opracowanie na temat Polskiej Polityki Architektonicznej. Publikacja dostępna jest do przeczytania online w formie cyfrowej, a także w siedzibie Narodowym Instytucie Architektury i Urbanistyki w Warszawie.
więcej
![]()
Warunki mieszkaniowe w Polsce należą do najgorszych w Unii. Katalog patologii obejmuje między innymi absurdalnie małe metraże, fatalną jakość zabudowy, grodzenie osiedli, demolowanie przyrody i zabytków czy „dziką reprywatyzację”. Między innymi o tym można przeczytać w książce „Dziury w ziemi. O patodeweloperce w Polsce”. Organizatorzy zapraszają na spotkanie z jej autorem.
więcej
![]()
Organizatorzy zapraszają na premierę katalogu towarzyszącego wystawie „Lev Stern. Architektura czasu. Wrocław – Jerozolima” oraz spotkanie z artystą i architektem. W spotkaniu wezmą również udział autorki i autorzy tekstów katalogowych: prof. Waldemar Okoń, dr Sylwia Świsłocka-Karwot i Marta Czyż, oraz projektant wydawnictwa, Łukasz Paluch.
więcej
![]()
Na pytanie, jaka ma być Ukraina po wojnie, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Architekt i artysta Petro Vladimirov zaprosił do wspólnych rozważań ukraińskich ekspertów z dziedziny architektury, urbanistyki, prawodawstwa i ochrony zabytków. Efektem ich współpracy jest Biuro Odbudowy Ukrainy w Gabinecie Zmiennym Muzeum Warszawy.
więcej
![]()
Osoby interesujące się modernizmem na stronie KSM mogą posłuchać m.in. o historii największego budynku publicznego międzywojennego Krakowa czyli o gmachu Akademii Górniczo-Hutniczej przy Alei Mickiewicza, podcastu o jednym z najciekawszych.
więcej
![]()
To już ostatnia szansa na wzięcie udziału w konkursie na projekt domu współczesnego nomada - Movable House. Celem wyzwania jest zainspirowanie do potraktowania światła jako ważnego elementu kształtowania przestrzeni architektonicznej oraz zainteresowanie technologią LED i jej możliwościami w zakresie tworzenia opraw i systemów oświetleniowych.
więcej
![]()
Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki udostępnił publikację na temat domu tekstylnego w Gliwicach. Publikację można pobrać bezpłatnie w wersji cyfrowej lub przeczytać ją online. Materiał powstał w ramach stulecia oddania do użytku gliwickiego Domu Tekstylnego Weichmanna według projektu Ericha Mendelsohna. Publikacja została przygotowana przez uczniów Technikum nr 4 w Gliwicach (ZSB-C) o specjalności renowacja detalu architektonicznego przygotowali publikację.
więcej
.
Wróć do listy tematów